логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Канікули за кордоном. Мовні табори за кордоном

Канікули в країнах

Провести канікули в іншій країні - мрія кожного школяра. Дитячі канікули за кордоном давно стали повсякденним явищем для більшості європейців, азіатів та американців, а от українських студентів табори за кордоном приймають лише протягом останнього десятиліття табори. Що потрібно знати дітям та їхнім батькам для вибору канікул за кордоном?

Крок 1. Сезон: які можливості доступні в ту чи ту пору року

Коли мова йде про канікули за кордоном, варто розглянути, що нам пропонує кожен сезон. Літо - час яскравих та барвистих емоцій. Цього настрою дотримується більшість шкіл і організацій, які пропонують літні канікули за кордоном . Літо - це, переважно, відпочинок на морі, прогулянки та поїздки. Крім того, влітку мова засвоюється легко в ігровій атмосфері.

Зима - ще один популярний сезон дитячих поїздок. Час різдвяних свят і гірськолижного спорту: дитячі табори враховують всі переваги цієї пори року. Тому, під час зимових канікул за кордоном, діти відчують новорічний настрій і подолають нові вершини.

Весняні й осінні канікули є, переважно, короткостроковими. Вони ненадовго відривають студента від навчальних буднів, допомагають підбадьоритися та відволіктися від звичного способу життя. Але й тут не обійдеться без переваг - осінні канікули за кордоном налаштують відмінний темп навчального року від самого його початку, а весняні канікули за кордоном - час великодніх свят і пробудження природи.

    Крок 2. Мова, яка вивчається: що, навіщо і скільки можна вивчити в дитячому таборі

яку мову вивчати дитині за кордономБільшість батьків відправляє дітей за кордон для вивчення англійської мови. Діти вчать англійську з дитинства, але, тільки коли вони опиняються в англомовному середовищі, то по-справжньому починають його відчувати. Англійською найчастіше продовжують навчання в університетах і спілкуються в усьому світі. Мовні табори за кордоном дають можливість також вивчати німецьку, французьку, іспанську та італійську.

Звертаємо увагу на те, що найчастіше канікулярні програми за кордоном не мають насиченої навчальної програми, але є такі, що націлені на академічну підготовку, де більше годин відводиться саме на вивчення мови. Тому варто визначитися, брати більше мовних годин чи часу для знайомства з країною та розваг.

  

 Крок 3. Вирушаємо в дорогу: що потрібно знати перед тим, як обирати країну для канікул за кордоном

літні канікули за кордономПісля визначення із сезоном і мовною програмою, переходимо безпосередньо до вибору країни для поїздки у табір за кордоном. Це найвідповідальніший крок, на який варто звернути особливу увагу. Одну лише англійську мову можна вивчати одразу на двох континентах! Щоправда, найкраще робити це в англомовних країнах - Великобританії, США, Канаді, Ірландії. Пропозиції відрізнятимуться ціною та зацікавленістю дитини тією чи іншою країною. Тут варто взяти до уваги, якими заходами та екскурсіями може здивувати дитячий табір за кордоном, а також питання про зручність перельоту й трансферу.

Інші європейські мови - німецьку, французьку, іспанську та італійську теж інколи буває не просто підібрати для проведення канікул за кордоном. Здається, чи можна підкреслити переваги вивчення французької в таборах Франції або Швейцарії? Але вони є і вимагають пильного розгляду. 

І ще кілька корисних порад для вибору канікулярної програми:

канікули для дітей за кордоном

  • якщо ви шукаєте дитячий табір за кордоном для найменших, краще звернути увагу на мовні табори у Британії і Швейцарії - закритий кампус, віддаленість шкіл від великих міст і природне середовище;
  • мрієте побачити свою дитину в стінах університетів Ліги Плюща? Є мовні табори, що проходять на базі рейтингових університетів США і  дозволять дитині безпосередньо опинитися серед найрозумніших людей світу, перебуваючи на канікулах за кордоном;
  • хвилюєтесь, що практиці англійської вашої дитини може перешкодити велика кількість російськомовних студентів в групі? Варто звернути увагу на табори в Ірландії. Якщо ж ви розглядаєте канікули як підготовку для подальшого навчання за кордоном, радимо провести канікули в Канаді, країні - відкритій для іноземних студентів;
  • кращі школи серфінгу для юних спортсменів можна знайти на узбережжі Іспанії, Франції і Португалії, а вивченням мови на гірськолижному курорті можуть похвалитися школи у Швейцарії - безсумнівно,такого відпочинку за кордоном ваша дитина не забуде ніколи!

Розібратися в особливостях канікул за кордоном для дітей і підібрати табір за кордоном допоможуть консультанти компанії «Аспект».

дитячий табір за кордоном

Вивчення англійської на канікулах

Вивчення іноземних мов на канікулах

Канікулярні програми

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: