логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Батьки звикли контролювати навчання дитини, і часто це є причиною того, чому вони не хочуть відпускати дітей на мовні курси за кордон. Тим паче у батьків залишаються побоювання за безпеку дітей, коли вони відправляють їх одних у чужу країну. Щоб розвіяти всі сумніви у дорослих, пропонуємо розглянути сімейну програму «Батьки + дитина» за кордоном і збирати одну валізу на двох.

Що мається на увазі під мовною програмою для всієї родини за кордоном?

відпочинок і навчання для всієї родини за кордономБатьки можуть поїхати вивчати мову разом з дитиною, і ось як це працює на практиці. Батьки відвідують заняття з англійської мови на курсах для дорослих за стандартною програмою, а діти вивчають англійську разом зі своїми ровесниками в дитячих школах. Заняття, найчастіше, не перевищують 15-20 уроків на тиждень. Таким чином, вивчати мову всією сім'єю буде по-своєму цікаво кожному члену сім'ї. Друга половина дня, традиційно, відводиться на екскурсії та заходи. Найчастіше, екскурсії передбачені тільки для дітей, але батьки, за бажання, можуть приєднатися до дитини.

Сімейна програма «Батьки + дитина» за кордоном пропонує чудовий варіант для батьків, які подорожують із маленькими дітьми. Мовні центри передбачили можливість спільного проживання в сім'ї, резиденції або апартаментах. Дорослим не доведеться хвилюватися через те, як дитина добиратиметься до школи, адже зможуть самі відвести її на заняття. Тим більше що учасники програми «Батьки + дитина» найчастіше вчаться в одній будівлі або на відстані кількох зупинок.

Куди можна поїхати вивчати мову всією сім'єю?

програма " батько + дитина " за кордономВивчати мову всією сім'єю пропонує низка мовних центрів у Лондоні. Сімейна програма в Англії подарує дорослим і дітям багато можливостей для дослідження столиці й практики англійської мови.

Мовна програма для всієї родини на Мальті та Кіпрі потішить любителів літнього відпочинку. Якщо батьки збираються поїхати з дитиною на море, але хочуть тримати мозок у тонусі, сімейна програма «Батьки + дитина» за кордоном стане чудовим рішенням.

У Канаді вивчати мову всією сім'єю можна на зимових канікулах. Усі екскурсії та зимові розваги підібрані таким чином, щоб туристи змогли відчути справжній дух цієї країни. Тому сімейна програма в Канаді стане знахідкою для будь-якого шанувальника канадської культури.

Не варто засмучуватися батькам, які з особистих причин не хочуть розглядати програму «Батьки + дитина» у вище перерахованих країнах. Наш консультант допоможе підібрати навчання в одному навчальному центрі для дорослих і дітей, поєднавши обидва курси в бажаній країні. Таку альтернативу сімейній програмі можна розглянути в США, а батьки можуть поїхати вивчати мову разом з дитиною.

На сімейній програмі «Батьки + дитина» за кордоном дорослі і діти, безсумнівно, відкриють для себе що-небудь нове. А такий досвід перебування в мовному центрі допоможе подолати упередження батьків про дитячі мовні табори, і, в подальшому, відпускати дітей самостійно.

програма батько + дитина за кордоном

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (3 голосів)

Поділитися: