логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Навчання в Англії: що таке навчання в Англії і яким воно буває?

Так склалося, що споконвіку Великобританія знаходиться в науковому авангарді світу. Починаючи із виникнення чи не найперших університетів у світі - Оксфорда та Кембриджа - і до сьогодні, британські освітні заклади дають світові кращих фахівців у всіх галузях. Тому, коли батьки замислюються про класичну освіту виключно високого рівня для своєї дитини, то, передусім, на думку спадає Британія.

Так в чому ж полягає особливість навчання в цій країні і чому це буде найкращий вибір для тих батьків, які є далекоглядними та бачать своїх дітей успішними та тими, що мають попит, фахівцями світового рівня?

Навчання у Великобританії: британські школи та канікули в Англії

Екскурсія в Лондон на канікулах в АнгліїНавчання в Англії починається восени та триває до початку літа, після чого всі школярі йдуть на заслужені канікули. Але попит на освіту у Великій Британії настільки великий, що школи Великобританії не закриваються навіть влітку! Замість цього, вони відкривають свої двері для дітей з усього світу, які використовують свої літні канікули, щоб поліпшити англійську або серйозно підготуватися для вступу в британські школи і університети. З огляду на це, навчання у Великобританії для наших дітей розділене на дві категорії: базову академічну освіту в школах і канікулярні програми.

Середні школи Великобританії

Не буде перебільшенням сказати, що успішне закінчення британської середньої школи є шляхом до університетів усього світу. Не тільки через те, що школи Великобританії якісно готують учнів до отримання сертифікатів A-Level та International Baccalaureate, які є путівками в університети всього світу, а й тому, що учні, які приїхали з усього світу, отримують безцінний досвід проживання та навчання у Британії.

учні школи-пансіон в великобританіїБританські школи бувають двох типів: приватні та державні. Найкращий варіант для дітей з-за кордону - це вступ до приватної школи, адже такі школи Англії, здебільшого, володіють чудовими територіями та інфраструктурою, яка дозволяє дітям вчитися і жити прямо на території школи, користуватися шкільними басейнами, тенісними кортами, полями для футболу й гольфу, та багатьма іншими зручностями, чого тільки може побажати юний непосида. До того ж, з огляду на великий попит на приватні школи Британії серед міжнародних учнів, кращі школи Англії мають модифіковані програми навчання, покликані полегшити мовну й культурну адаптацію для дітей з усього світу. Щоб дитина успішно адаптувалася до британської системи освіти, найкраще починати навчання в 11-14 років. Здобути освіту в приватній школі Британії коштуватиме від 20000 фунтів на рік і, повірте, отриманий результат буде вартий кожного пенні сплаченої суми.

Канікули в Англії: відпочиваємо корисно

студенти близько Біг-Бена на канікулах в АнгліїЯк ми вже зазначили, канікули у Великобританії — це чудова можливість для того, щоб підтягти англійську, подивитися цю унікальну країну і, навіть, відчути смак академічної освіти в Британії! Літні табори в Англії розташовані як на базі приватних шкіл-пансіонів, університетів, так і в міжнародних мовних школах. Вони пропонують дітям вже з 6-7 років провести частинку найтеплішої пори року, вивчаючи англійську за програмою Англійська+ (Англійська + хобі) зі справжніми англійськими викладачами, подружитися з однолітками з усього світу і насолодитися активною програмою розваг і хобі-курсів після занять. Різноманітність програм Англійська+, які уособлюють більше, ніж просто вивчення мови, справді вражає. Лише уявіть: ваша дитина вранці відвідує заняття з дітьми з усього світу, після уроків обідає у величезній старовинній обідній залі, потім займається своїм хобі з професійними інструкторами (чи то футбол, їзда верхи, танці, мистецтво чи що-небудь ще), після цього їде на тематичну екскурсію в одне з міст, а вечеряє в класичному холі, де проводяться вікторіанські бали. Тамує подих? А це всього лише один звичайний день дитини у мовному таборі в Англії!

екскурсія по Лондону в дитячому таборі в АнгліїТакий приклад -  ще один доказ того, що англійська для дітей в Англії - це набагато більше, ніж, власне, вивчення мови. Буквально кожен може додати до курсу мови своє хобі. Наприклад, любителі подорожей, які хочуть побачити Великобританію у всій її королівській красі, зможуть побувати у всіх трьох столицях Британії - Лондоні, Кардіффі й Единбурзі - протягом одного літнього курсу Three Capitals, не відриваючись від вивчення англійської! Також не залишаться осторонь і ті, хто любить ігри на свіжому повітрі та всілякі пригоди - є програми, які акцентують увагу на проведенні часу на вулиці та на активному відпочинку, в процесі якого діти вчаться використовувати англійську безпосередньо в різних життєвих ситуаціях. Безумовно, це лише кілька прикладів з величезної кількості доступних програм літніх канікул в Англії, з якими ви можете ознайомитися на нашому сайті та підібрати те, що буде до душі саме вам і вашій дитині.

Але, як би дітям не подобалося безтурботне літо з його розкошами, не всі сім'ї можуть виділити в літньому графіку відпочинку дитини кілька тижнів. Не біда, адже канікули у Великобританії не обмежуються тільки літньою порою року - канікулярні програми також є восени, взимку, і навесні! Для тих дітей, чиє літо видалося надто насиченим для того, щоб відвідати ще й Великобританію, осінні канікули будуть чудовою нагодою надолужити згаяне. Зимові канікули в Англії - це, звичайно ж,  чарівна різдвяна казка в кожному будинку Британії. Весна, перш за все, потішить яскравими святкуваннями Великодня з безліччю тематичних конкурсів та екскурсій, а також приємною погодою та квітучими вулицями, адже тепла та сонячна весна приходить до британців раніше, ніж до нас.

Вартість канікулярних програм у Великобританії є дуже гнучкою, адже безпосередньо залежить від того, яку програму ви оберете з усього цього розмаїття.

Інші програми в Англії: ще більше вибору!

Крім перерахованих вище програм, Британії є що запропонувати і для тих батьків, які не згодні з такою дискримінацією за віковою ознакою і хочуть приєднатися до своїх дітей в поїздці. Сімейна програма «Батьки + дитина» в Англії потішить таких батьків, адже вона дозволяє їм навчатися разом зі своїми дітьми, підтягти англійську для своїх професійних потреб, брати участь у всіх розважальних заходах, а також відвідувати всі екскурсії. Тобто бути не гіршими за дітей, а в дечому навіть і кращими, оскільки такі програми дають батькам більше свободи в плані вибору того, чим вони бажають займатися після занять. Адже, зізнаймося, батьки вже дорослі і самі можуть  провести час після уроків у місцевих торгових центрах і пабах :)

Ще одна унікальна програма - вивчення англійської в сім'ї викладача - дасть можливість повністю зануритися в англійське життя та навчатися віч-на-віч зі своїм викладачем прямо в його будинку. Англійці так і називають такі програми "Full immersion", що означає "повне завантаження".Також, деякі школи пропонують програми типу "Мова цілий рік", які дозволяють вивчати англійську мову в будь-яку пору року у міжнародних мовних центрах і на базі деяких шкіл-пансіонів. Вони дозволять вам не обмежуватись сезонними межами, а вивчати мову як завгодно довго у зручному для вас ритмі.

колаж про програми навчання в Англії

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: