логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

+38 (044) 501-12-15

+38 (067) 501-68-79

+38 (093) 778-11-99

+38 (050) 488-81-85

Замовити дзвінок

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Програма «Мова плюс» для дітей за кордоном. Вивчення мови за кордоном разом з хобі

Навчання на мовах

серфінг для дітей за кордономДітей часто важко зацікавити навчальним процесом, адже в такому віці вони прагнуть спробувати все й одразу. Поєднати заняття з хоббі - чим не приваблива пропозиція для невгамовних учнів, яка втілилась у програмі «Мова плюс».

Батькам знайомі такі ситуації, коли в зв'язку з кліматичними особливостями, нестачею обладнання або відповідного інструктора, діти не можуть спробувати себе в тих напрямках спорту або мистецтва, які їх цікавлять. Є студенти, які професійно займаються певним видом спорту, грають на музичних інструментах, і припиняти заняття через навчання за кордоном зовсім не хочеться. А зустрічаються й усвідомлені учні, яким цікаво брати участь в різних навчальних проектах або займатися підготовкою для подальшого навчання за кордоном. Для всіх випадків, програма «Мова плюс» за кордоном пропонує розумне рішення.

Програма літнього табору завжди дозволяє займатися хобі-курсами, так як навчання проходить, здебільшого, лише в першій половині дня. Тому батьки не повинні переживати, що заняття за інтересами відволікатимуть дитину від вивчення мови. Навпаки, займаючись якимось видом спорту або відвідуючи заняття з мистецтва, у дитини буде більше можливостей для практики мови в повсякденному спілкуванні, а також вивчення певної лексики і виразів, які стосуються того чи того факультативного заняття.

Програму «Мова плюс» пропонують різні мовні центри та літні табори при школах-пансіонах. Така опція є популярною серед дітей та їхніх батьків. Для дитини - це чудовий спосіб весело та цікаво провести час, а дорослі не переживають, що дитина сидить без діла.

програма мову плюс кінний спорт за кордономУ таборах Великобританії часто зустрічаються англійська + мистецтво, англійська + теніс, англійська + гольф, англійська + їзда верхи, англійська + активні види спорту, англійська + танці, оскільки школи-пансіони володіють необхідною інфраструктурою та спортивним обладнанням. Не варто забувати і про програми англійська + футбол в Англії, які часто організовуються спільно з провідними футбольними клубами чемпіонату Англії з футболу. Такі програми передбачають заняття з командними тренерами, відвідування домашньої арени клубу і зустрічі з зірками футболу.

Мовні школи в США орієнтуються не тільки на спорт. Є заклади, де проходять додаткові заняття з акторської майстерності, кінематографу і фотографії. Найчастіше, такі курси проходять безпосередньо в стінах Голлівуду. Таким чином, вивчення мови за кордоном поєднане з хобі-курсами.

У Канаді поширені програми, які дозволяють проводити більше часу за вивченням природних особливостей країни: кемпінги, вилазки в гори й екскурсії. Для більш серйозних студентів, програма «Мова плюс» дозволяє поєднати англійську з вивченням точних наук і технологій.

Але і це ще не все! Іспанія пропонує вітрильний спорт і програми іспанська + футбол, Австрія - театральне мистецтво, а Чехія - літній табір КВН. Така різноманітність хобі-курсів не залишить байдужою жодну дитину.

мова плюс хобі за кордономПрограми «Мова плюс» за кордоном не обмежуються тільки спортом і мистецтвом. Для цілеспрямованих студентів, які шукають академічну підготовку, з ухолим на вивчення дисциплін іноземною мовою, пропонується низка бізнес програм. Такі програми залучають студентів до створення невеликих ділових проектів в межах мовного курсу з використанням професійної лексики, щоб підготувати їх до подальшого навчання на економічних або бізнес спеціальностях.

Головне, що діти, які не знають нічого про свої нові можливості, можуть обрати для себе хобі-курс в будь-якому напрямку і з будь-якого профілю. Для програми «Мова плюс» за кордоном необхідне лише бажання дитини, а з усім іншим допоможуть досвідчені тренери, інструктори й викладачі, які передбачили будь-які труднощі, з якими може зіткнутися футболіст-початківець, юний режисер або майбутній бізнесмен. 

 
Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: