логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Програма «Мова плюс» для дітей за кордоном. Вивчення мови за кордоном разом з хобі

Навчання на мовах

серфінг для дітей за кордономДітей часто важко зацікавити навчальним процесом, адже в такому віці вони прагнуть спробувати все й одразу. Поєднати заняття з хоббі - чим не приваблива пропозиція для невгамовних учнів, яка втілилась у програмі «Мова плюс».

Батькам знайомі такі ситуації, коли в зв'язку з кліматичними особливостями, нестачею обладнання або відповідного інструктора, діти не можуть спробувати себе в тих напрямках спорту або мистецтва, які їх цікавлять. Є студенти, які професійно займаються певним видом спорту, грають на музичних інструментах, і припиняти заняття через навчання за кордоном зовсім не хочеться. А зустрічаються й усвідомлені учні, яким цікаво брати участь в різних навчальних проектах або займатися підготовкою для подальшого навчання за кордоном. Для всіх випадків, програма «Мова плюс» за кордоном пропонує розумне рішення.

Програма літнього табору завжди дозволяє займатися хобі-курсами, так як навчання проходить, здебільшого, лише в першій половині дня. Тому батьки не повинні переживати, що заняття за інтересами відволікатимуть дитину від вивчення мови. Навпаки, займаючись якимось видом спорту або відвідуючи заняття з мистецтва, у дитини буде більше можливостей для практики мови в повсякденному спілкуванні, а також вивчення певної лексики і виразів, які стосуються того чи того факультативного заняття.

Програму «Мова плюс» пропонують різні мовні центри та літні табори при школах-пансіонах. Така опція є популярною серед дітей та їхніх батьків. Для дитини - це чудовий спосіб весело та цікаво провести час, а дорослі не переживають, що дитина сидить без діла.

програма мову плюс кінний спорт за кордономУ таборах Великобританії часто зустрічаються англійська + мистецтво, англійська + теніс, англійська + гольф, англійська + їзда верхи, англійська + активні види спорту, англійська + танці, оскільки школи-пансіони володіють необхідною інфраструктурою та спортивним обладнанням. Не варто забувати і про програми англійська + футбол в Англії, які часто організовуються спільно з провідними футбольними клубами чемпіонату Англії з футболу. Такі програми передбачають заняття з командними тренерами, відвідування домашньої арени клубу і зустрічі з зірками футболу.

Мовні школи в США орієнтуються не тільки на спорт. Є заклади, де проходять додаткові заняття з акторської майстерності, кінематографу і фотографії. Найчастіше, такі курси проходять безпосередньо в стінах Голлівуду. Таким чином, вивчення мови за кордоном поєднане з хобі-курсами.

У Канаді поширені програми, які дозволяють проводити більше часу за вивченням природних особливостей країни: кемпінги, вилазки в гори й екскурсії. Для більш серйозних студентів, програма «Мова плюс» дозволяє поєднати англійську з вивченням точних наук і технологій.

Але і це ще не все! Іспанія пропонує вітрильний спорт і програми іспанська + футбол, Австрія - театральне мистецтво, а Чехія - літній табір КВН. Така різноманітність хобі-курсів не залишить байдужою жодну дитину.

мова плюс хобі за кордономПрограми «Мова плюс» за кордоном не обмежуються тільки спортом і мистецтвом. Для цілеспрямованих студентів, які шукають академічну підготовку, з ухолим на вивчення дисциплін іноземною мовою, пропонується низка бізнес програм. Такі програми залучають студентів до створення невеликих ділових проектів в межах мовного курсу з використанням професійної лексики, щоб підготувати їх до подальшого навчання на економічних або бізнес спеціальностях.

Головне, що діти, які не знають нічого про свої нові можливості, можуть обрати для себе хобі-курс в будь-якому напрямку і з будь-якого профілю. Для програми «Мова плюс» за кордоном необхідне лише бажання дитини, а з усім іншим допоможуть досвідчені тренери, інструктори й викладачі, які передбачили будь-які труднощі, з якими може зіткнутися футболіст-початківець, юний режисер або майбутній бізнесмен. 

 
Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: