логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Літні канікули в Італії

Літні мовні табори в Італії вирізняються серед європейських мовних шкіл тим, що приваблюють дітей і підлітків, зацікавлених у мистецтві, історії й архітектурі величної Італії.

Літні канікули в Італії для дітей дозволять дитині доторкнутися до мистецтва епохи Відродження, вивчаючи італійську серед шедеврів живопису, фрески та скульптури. Співробітники табору намагаються зацікавити дитину та долучити до італійського мистецтва, але якщо дитина не зацікавлена у живописі, в таборі в Італії все-одно буде що запропонувати іноземним студентам. Найактивнішим і непосидючим дітям сподобаються табори із заняттями спортом. Гра у футбол або теніс - поширена спортивна розвага, якою потішить літній табір в Італії. Школи мають досить хорошу спортивну інфраструктуру, тому зможуть створити дитині належні умови для тренувань.

Саме в літній сезон батьки намагаються знайти табір біля моря. Табір в Італії влітку подарує дитині заслужений морський відпочинок, ну і знання італійської на додачу. Дитячі табори біля моря, загалом, мають власний пляж на закритій території, тому за дітьми буде належний догляд. Італійська мова на канікулах скоріше навіть не вчиться, а запам'ятовується в ході проведених заходів, екскурсій і культурних подій. Дитині в таборі допоможуть впоратися з лінгвістичними труднощами, адже персонал має досвід навчання студентів-іноземців. Літні канікули в Італії для дітей пройдуть без зайвих турбот для дитини і з мінімальною турботою батьків.

колаж діти на літніх канікулах в Італії

Дітям сподобається підхід, з яким викладачі табору будуть ставитися до навчання студентів. Заняття проходитимуть жваво та ритмічно, кожен раз підігріваючи інтерес дитини до італійської мови. Використовуючи мультимедійне обладнання, аудіо та відео ресурси, дитина буде залучена у процес навчання з палким інтересом. Крім того, табір в Італії влітку часто проводить заняття простонеба. Не нудитися в стінах навчальних центрів, а вчитися на прохолодних терасах, подалі від спекотного сонця – такі уроки дитина точно не захоче прогуляти.

В каталозі ви ознайомитеся з пропозиціями італійських літніх шкіл на цей сезон, де зможете дізнатися інформацію, яку надають школи про свої табори.

Оцінка: 
Середнє: 5 (2 голосів)

Поділитися: