логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Аспект - понад 27 років у навчанні за кордоном!

вхід в офіс в компанію Аспект - навчання за кордономНайкраще - робити те, що любиш. Це золоте правило ми взяли за основу діяльності нашої компанії, сконцентрувавши свою увагу на навчанні дітей за кордоном. Пропрацювавши 27 років в освітньому бізнесі, ми займалися курсами для дорослих і дітей, середніми школами та вузами. Ми, як ніхто, знаємо, як складно працювати з великими об'ємами інформації, що існує на ринку освіти. Обмеживши свою спеціалізацію до дитячих програм і середньої освіти, ми розставили для себе нові пріоритетні завдання.

«Аспект» завжди був камерним агентством, що працює з обмеженою кількістю студентів. Ми твердо переконані, що агентство, яке піклується про якість послуг, що надаються, не повинно гнатися за кількістю відправлених студентів і не заповнювати місця, що залишилися, в непопулярному мовному таборі. Наш принцип роботи - це персональний супровід клієнта, який починається з першого телефонного дзвінка й триває до останнього дня навчальної програми його дитини.

Співробітники компанії «Аспект» розбираються в кожному запиті до дрібниць, щоб врахувати всі побажання і підібрати школу та програму, яка підійде саме вашій дитині. Перевага нашої компанії й полягає в «камерності», адже великі агентства з великим потоком клієнтів просто фізично не встигають обробити запит настільки детально, як робимо це ми. "Аспект" знає табори, які працюють, в основному, з індивідуальними учнями, щоб дитина не потрапила в переважне російськомовне середовище. Нас турбує кількість учнів у мовному центрі. Якщо мова йде про маленьких дітей, ми знайдемо тільки ті школи, які зможуть надати дитині максимальну безпеку та активний відпочинок.

Важливим є те, що ми відправляємо дітей лише в ті табори, які особисто відвідували наші співробітники або з якими ми вже працювали, отримавши позитивні відгуки від наших студентів. Так, ми зможемо запропонувати тільки найкращі та перевірені школи, щоб у дитини не залишилося неприємних вражень від поїздки.

Головна спеціалізація нашого агентства - середні школи за кордоном. Тільки у нас ви знайдете таку велику пропозицію шкіл, що пропонують британські, американські та міжнародні програми на всіх континентах. При цьому, всі школи Європи, Великобританії та Північної Америки, запропоновані у нас на сайті, перевірені особисто, як і мовні табори.

Крім традиційних програм, ми допомагаємо з вибором приватних шкіл, що пропонують короткі програми протягом року. З їхньою допомогою ваша дитина зможе не тільки вдосконалити мову, а й отримати безцінний досвід навчання в престижному закладі, який допоможе відкрити приховані таланти кожного. Серед наших пропозицій - середня освіта на всіх континентах, літні, зимові, осінні та весняні мовні табори, спортивні табори за кордоном, вивчення мови з хобі, академічна підготовка цілий рік, спільні програми батьки і дитина, а також навчання в сім'ї викладача.

Ви знайдете компанію «Аспект» серед постійних учасників міжнародних виставок і освітніх семінарів, а співпраця з партнерськими школами переглядається щороку. А ще, у наших консультантів є багато історій з особистого досвіду проживання та навчання за кордоном. Адже якісно розбиратися у всіх тонкощах освіти за кордоном можуть лише ті люди, які, безпосередньо, були частиною цього процесу.

Ми пишаємося тим, що за два десятки років роботи в сфері освіти за кордоном, клієнти, що виїхали через наше агентство один раз, довіряють нам своїх дітей і по сьогоднішній день. Головний показник нашої роботи - це щаслива дитина, яка отримує задоволення від навчального процесу, а ми пишаємося тим, що зробили свій внесок у становлення її майбутнього.

Лариса Неклюдова - засновник освітнього агентства & quot; Аспект - навчання за кордоном & quot;

Лариса – засновник освітнього агентства «Аспект». Маючи більш ніж двадцятирічний досвід роботи в сфері освіти за кордоном, Лариса є ідейним натхненником команди «Аспект». Як фахівець із середньої освіти за кордоном, Лариса знає усі тонкощі освітніх програм і стежить за останніми віяннями у світовій освіті. Персональні рекомендації Лариси для вас підкріплені особистими візитами в школи за кордоном, зустрічами з викладачами та адміністрацією, та найголовніше - відгуками студентів, які навчалися або навчаються там. Всі свої візити Лариса документує у своєму спеціалізованому блозі про повну загальну середню освіту за кордоном. Ознайомитися особисто з її рецензіями на школи ви можете тут.

 

Освітня огенція "Аспект" є офіційним і сертифікованим агентом мережі британських шкіл-пансіонів British Boarding Schools Network та акредитованим агентом ICEF - найбільшої світової організації міжнародних освітніх виставок і конференцій.