логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Аспект - понад 20 років у навчанні за кордоном!

вхід в офіс в компанію Аспект - навчання за кордономНайкраще - робити те, що любиш. Це золоте правило ми взяли за основу діяльності нашої компанії, сконцентрувавши свою увагу на навчанні дітей за кордоном. Пропрацювавши 20 років в освітньому бізнесі, ми займалися курсами для дорослих і дітей, середніми школами та вузами. Ми, як ніхто, знаємо, як складно працювати з великими об'ємами інформації, що існує на ринку освіти. Обмеживши свою спеціалізацію до дитячих програм і середньої освіти, ми розставили для себе нові пріоритетні завдання.

«Аспект» завжди був камерним агентством, що працює з обмеженою кількістю студентів. Ми твердо переконані, що агентство, яке піклується про якість послуг, що надаються, не повинно гнатися за кількістю відправлених студентів і не заповнювати місця, що залишилися, в непопулярному мовному таборі. Наш принцип роботи - це персональний супровід клієнта, який починається з першого телефонного дзвінка й триває до останнього дня навчальної програми його дитини.

Співробітники компанії «Аспект» розбираються в кожному запиті до дрібниць, щоб врахувати всі побажання і підібрати школу та програму, яка підійде саме вашій дитині. Перевага нашої компанії й полягає в «камерності», адже великі агентства з великим потоком клієнтів просто фізично не встигають обробити запит настільки детально, як робимо це ми. "Аспект" знає табори, які працюють, в основному, з індивідуальними учнями, щоб дитина не потрапила в переважне російськомовне середовище. Нас турбує кількість учнів у мовному центрі. Якщо мова йде про маленьких дітей, ми знайдемо тільки ті школи, які зможуть надати дитині максимальну безпеку та активний відпочинок.

Важливим є те, що ми відправляємо дітей лише в ті табори, які особисто відвідували наші співробітники або з якими ми вже працювали, отримавши позитивні відгуки від наших студентів. Так, ми зможемо запропонувати тільки найкращі та перевірені школи, щоб у дитини не залишилося неприємних вражень від поїздки.

Головна спеціалізація нашого агентства - середні школи за кордоном. Тільки у нас ви знайдете таку велику пропозицію шкіл, що пропонують британські, американські та міжнародні програми на всіх континентах. При цьому, всі школи Європи, Великобританії та Північної Америки, запропоновані у нас на сайті, перевірені особисто, як і мовні табори.

Крім традиційних програм, ми допомагаємо з вибором приватних шкіл, що пропонують короткі програми протягом року. З їхньою допомогою ваша дитина зможе не тільки вдосконалити мову, а й отримати безцінний досвід навчання в престижному закладі, який допоможе відкрити приховані таланти кожного. Серед наших пропозицій - середня освіта на всіх континентах, літні, зимові, осінні та весняні мовні табори, спортивні табори за кордоном, вивчення мови з хобі, академічна підготовка цілий рік, спільні програми батьки і дитина, а також навчання в сім'ї викладача.

Ви знайдете компанію «Аспект» серед постійних учасників міжнародних виставок і освітніх семінарів, а співпраця з партнерськими школами переглядається щороку. А ще, у наших консультантів є багато історій з особистого досвіду проживання та навчання за кордоном. Адже якісно розбиратися у всіх тонкощах освіти за кордоном можуть лише ті люди, які, безпосередньо, були частиною цього процесу.

Ми пишаємося тим, що за два десятки років роботи в сфері освіти за кордоном, клієнти, що виїхали через наше агентство один раз, довіряють нам своїх дітей і по сьогоднішній день. Головний показник нашої роботи - це щаслива дитина, яка отримує задоволення від навчального процесу, а ми пишаємося тим, що зробили свій внесок у становлення її майбутнього.

 
Лариса Неклюдова - засновник освітнього агентства & quot; Аспект - навчання за кордоном & quot;

Лариса – засновник освітнього агентства «Аспект». Маючи більш ніж двадцятирічний досвід роботи в сфері освіти за кордоном, Лариса є ідейним натхненником команди «Аспект». Як фахівець із середньої освіти за кордоном, Лариса знає усі тонкощі освітніх програм і стежить за останніми віяннями у світовій освіті. Персональні рекомендації Лариси для вас підкріплені особистими візитами в школи за кордоном, зустрічами з викладачами та адміністрацією, та найголовніше - відгуками студентів, які навчалися або навчаються там. Всі свої візити Лариса документує у своєму спеціалізованому блозі про повну загальну середню освіту за кордоном. Ознайомитися особисто з її рецензіями на школи ви можете тут.

Поліна Федоренко - директор агентства & quot; Аспект - навчання за кордоном & quot; в Києві Поліна – директор компанії «Аспект» та провідний спеціаліст з освітніх програм у країнах США, Канади, Мальти та Кіпру. Поліна сама вчилася за кордоном, що в сукупності з набутими знаннями ринку міжнародної освіти робить її компетентним фахівцем, якому будь-який запит під силу. Керуючись особистим досвідом і професійним баченням, Поліна знайде оптимальну програму для клієнта. Як сучасний керівник, Поліна відповідає не тільки за організацію роботи компанії, але й за творчу складову процесу. Саме тому, прийшовши до нас в офіс, ви побачите по-справжньому згуртований колектив.
  Юлія – фахівець з документальної підтримки клієнтів в компанії. Маючи освіту філолога англійської та чеської мов, вона з легкістю підготує переклади документів, без чого не обійдеться жодна подорож дитини за кордон. За її більш ніж десятирічну практику, вона вивчила всі нюанси, які супроводжують поїздку за кордон. Тому Юлю складно застати зненацька, коли мова йде про необхідні для поїздки документи.
Тетяна - освітнє агентство & quot; Аспект - навчання за кордоном & quot; Тетяна – керує фінансовими питаннями компанії з 1997 року. Один з тих співробітників, які були з "Аспектом" на всіх етапах його становлення та як ніхто розуміє всі механізми його роботи. Для наших клієнтів функції Тані залишаються непоміченими, але в цьому й полягає цінність її скрупульозної роботи: щоб клієнтам були забезпечені належні споживчі та фінансові гарантії.