логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

учні в середній школі за кордономУ сучасному суспільстві, будь-які батьки розуміють, що якісна освіта має закладатися ще зі шкільного віку. У пошуку шкільної програми, яка зацікавить дітей у навчанні, батьки все частіше вдаються до вибору школи за кордоном. Адже саме хороша базова освіта формує характер дитини, допомагає визначити її цілі і переваги. Крім найсучасніших методик, досвід навчання в школі за кордоном - це глибоке вивчення іноземної мови, вміння пристосуватися до чужої культури і володіння соціальними навичками спілкування в багатонаціональному суспільстві

Часто батьки прагнуть відкласти процес переїзду дитини за кордон і вважають за краще розглядати навчання за кордоном тільки для здобуття вищої освіти. Цьому є свої пояснення - батьки переживають відпускати свою дитину саму в середню школу за кордоном, тим паче, коли мова йде про проживання в іншій країні.

Але діти, які провчилися в приватних школах за кордоном, підтвердять, що школа-пансіон за кордоном (інша поширена назва  - школа-інтернат), стає для них другою рідною домівкою, де вони про них піклується і підтримується персонал і співробітники. Батьки, які думають про навчання своїх дітей за кордоном, зупиняються перед вибором: незалежні приватні школи, спрямовані, здебільшого, на місцевих учнів, або міжнародні середні школи, орієнтовані безпосередньо на іноземних учнів.

Підібрати відповідну приватну середню школу за кордоном для дитини - завдання не легке. Існують і інші відмінності, які необхідно розглянути при виборі школи.

Типи приватних шкіл за кордоном

учні середньої школи за кордономСередню освіту за кордоном можна отримати в спільних школах, де дівчатка та хлопчики вчаться разом, або в роздільних закладах. Є думки, що навчання в роздільній школі дає більше можливостей для розкриття талантів. Інші ж вважають, що гармонійний розвиток може дати тільки спільна школа. Вибір типу школи за кордоном залежить лише від ставлення батьків та їх дітей до спільних і роздільних шкіл, але важливо ознайомитися з усіма їхніми перевагами та недоліками.

Системи освіти за кордоном

AP или IB какая программа лучшеПідбір системи освіти - відповідальний етап, до якого необхідно поставитися з особливою увагою. Тут варто враховувати, в якій країні дитина має намір продовжувати навчання для здобуття вищої освіти, яку спеціальність вона вибере, і яка система найкраще допоможе розкрити її здібності. Середня освіта за кордоном представлена декількома системами: англійська - GCSE і A-level , американська - American High School Diploma з можливістю вивчати обрані предмети на рівні Advanced Placement , німецька - Abitur, міжнародна -International Baccalaureate . Але ці системи освіти можна зустріти не тільки у Великобританії, США, Канаді або Німеччині, адже міжнародні школи Швейцарії, Іспанії, Австрії, Франції і навіть Таїланду також навчають за вищепереліченими програмами. Іноземні студенти можуть також поїхати в школу-пансіон за кордоном на семестр або рік, щоб отримати досвід навчання за кордоном.

Вибір країни для отримання середньої освіти за кордоном

в якій країні вчитися за кордономМісце розташування школи має важливий вплив на освіту дитини. Це, в першу чергу, мова навчання і ті можливості, які надає країна молодому поколінню. Наприклад, здобути середню освіту англійською можливо в багатьох країнах Європи. Не менший вплив на становлення дитини має і культура країни. Батьки повинні бути дуже добре поінформовані про країну та її культуру, щоб проаналізувати, як цей вплив буде віддзеркалюватися на навчальному закладі. В цьому випадку, при виборі середньої освіти за кордоном, дуже важливо також ставити питання представником школи, і поспілкуватися зі студентами школи, щоб зібрати об'єктивну інформацію.

 

Пробне навчання в середній школі за кордоном

Позакласні заходи в школі-пансіоні за кордоном

позакласні заняття в середній школі за кордономПеребування у приватній школі за кордоном не обмежується лише навчанням. Більшість шкіл пропонують різні позакласні заняття та факультативні гуртки. Хороша школа за кордоном спеціалізується відразу в декількох напрямках - це може бути група предметів, театральне мистецтво, музика або певний вид спорту. Якщо дитина вже займається чимось або хотіла би розвиватися в певному напрямку, цей факт необхідно враховувати обов'язково. Також варто взяти до відома, що вартість одних факультативних занять може входити в загальну вартість за навчання в школі за кордоном, а інші потребують додаткових коштів.

Особливості проживання в середній школі за кордоном

учениці середньої школи за кордоном в резиденціїШколи-пансіони за кордоном відрізняються своїми правилами. Зустрічаються школи, які є дуже вимогливими до учнів, а також ті, які можуть ставитися до життя студентів в кампусі не суворо. Перед тим як влаштовувати дитину в школу, варто детально ознайомитися з усіма шкільними правилами та можливими адміністративними заходами, які передбачаються за їхні порушення. Важливо також враховувати і розміщення школи за кордоном - старшим студентам буде цікаво жити поруч з великими містами, щоб мати можливість подорожувати, а для дітей молодшого віку краще зупиняти свій вибір на закритих кампусах в передмісті невеликих міст.

Вибір школи-пансіону за кордоном для дитини - це завжди індивідуальна й копітка робота, адже повинні враховуватися всі перелічені вище особливості та ще низка дрібних деталей. Але, якщо мова йде про повну загальну середню освіту за кордоном, можна з упевненістю сказати, що правильно підібрана школа відкриє дитині шлях до успішного майбутнього.

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (21 голос)

Поділитися: