логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Літні канікули на Мальті

Літній табір на Мальті - одне з найбільш популярних місць у розпал сезону. І в цьому немає нічого дивного: літні канікули на Мальті для дітей - втілення уявлень батьків і дітей про відпочинок. Подорож на Мальту обіцяє школяреві якісне вивчання мови і відмінні канікули.

Якщо ви бажаєте дитині яскравого літнього відпочинку в межах Європи, саме Мальта потішить різноманітною програмою та приємними цінами. Літні мовні табори на Мальті орієнтується на дітей будь-якого віку, а співробітники табору майстри в тому, щоб підібрати розваги на смак молодших школярів та підлітків. Це, насамперед, водні види спорту, відвідування аквапарків та архітектурних комплексів. Вагомий відрізок часу відводять під екскурсійну програму. Діти з задоволенням поїдуть у подорож островом, побачать престижні мальтійські курорти та колоритні пам'ятки. Спорту на літніх канікулах відведена особлива роль. Літній табір на Мальті пропонує займатися дайвінгом усім - від початківця до досвідченого дайвера. Групи будуть збиратися виключно з дітей, тому інструктор допомагатиме школярам, враховуючи їхню недосвідченість.

коллаж дети в летних лагерях на Мальте

Табір на Мальті під час літнього періоду отримає багато позитивних відгуків від дітей, які відвідають тут заняття з англійської під час шкільних канікул. Навчальна програма орієнтується на діток з будь-якими знаннями англійської. По приїзду, дитину тестують на рівень володіння мовою, щоб визначити її до відповідної групи. Уроки, загалом, проходять у просторих мовних центрах або школах. На Мальті всі навчальні центри оснащені басейнами та просторою зоною для відпочинку, тому діти не забудуть, що вони перебувають на літніх канікулах.

Літо на Мальті обіцяє дитині відмінні умови проживання. Розміщення можливе в готелях з підвищеним комфортом, які знаходяться в самому серці курортних зон. Дитина перебуватиме в середовищі туристів, але це не завадить їй сконцентруватися на заняттях, адже філософія шкіл на Мальті будує навчання таким чином, що учасники табору відчувають себе розслаблено, і таким чином більш відкриті для легкого курсу англійської мови.

Оцінка: 
Середнє: 5 (4 голосів)

Поділитися: