логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Канікули в Австрії

Канікули в Австрії для дітей

Канікули у мовному таборі Австрії для дитини пройдуть з вивченням англійської або німецької мови в середовищі іноземних студентів. Шкільні канікули в Австрії для дітей організовують великі міжнародні школи, а також приватні школи-пансіони. Вибір за вами: табори в Австрії здивують навіть завзятих мандрівників.

Чим потішить дитячий табір в Австрії?

Канікули в Австрії приваблюють європейських студентів, адже тут можна вчитися в столиці – Відні, або за межами великих міст. Якщо у Відні перед дітьми відкриваються всі можливості міського життя в Австрії, то на околицях великого міста діти вивчатимуть мову в тихій атмосфері, часто з привабливими гірськими або сільськими пейзажами. У будь-якому разі, приємна атмосфера для дітей буде забезпечена співробітниками дитячих таборів в Австрії. Останні налаштовані на роботу з дітьми молодшого шкільного віку та підлітками, тому у дітей не повинно виникати ніяких труднощів під час перебування в Австрії на канікулах.

школьники на каникулах в австрии

Німецька для дітей в Австрії з інтенсивним курсом буде корисною серйозно налаштованим студентам. Дітей чекає 30 занять на тиждень у будні, тобто навчання, як у першій, так і в другій половині дня. Учасники програми матимуть менше вільного часу, але більше опрацюють німецьку мову з викладачем у класі. Спорт в австрійських таборах також має місце. Табори в Австрії пропонують відвідати факультативні заняття з індивідуальних або командних видів спорту. Крім цього, програма в Австрії обіцяє відпочинок на природі та масу активного дозвілля. Особливо, якщо обирати мовний табір в Австрії на базі приватної школи-пансіону. Англійську для дітей в Австрії варто вчити саме в приватних школах закритого типу, адже тут і навчання ведеться англійською мовою, і створені всі умови для комфортного перебування.

Що корисного принесе дитині поїздка до Австрії?

Дитячий табір в Австрії подарує його учасникам перебування серед носіїв мови. У мовному середовищі дітям із легкістю вдасться присвятити свій вільний час вивченню німецької мови. До того ж, у них з'явиться можливість повчитися у кампусах шкіл-пансіонів, в яких займаються іноземні студенти. Англійська мова в школах поєднується з активним дозвіллям на природі, спортом і творчістю.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: