логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Літні канікули в Німеччині

Літні мовні табори в Німеччині заслуговують уваги батьків, які шукають своїм дітям якісну підготовку з німецької мови. З року в рік літні канікули в Німеччині для школярів запрошують провести міжнародні та приватні школи в різних куточках країни.

Перебування в дитячому таборі в Німеччині запам'ятаються дитині з декількох причин – тематикою занять, підходом до навчання і перебуванням у міжнародному середовищі. Разом з тим, літній табір у Німеччині для дітей не поступається своїм країнам-сусідам за якістю екскурсій та спортивного дозвілля. Спортивні секції влітку проходять під керівництвом досвідчених інструкторів, які допоможуть дітям оволодіти будь-яким видом спорту без певних навичок. Водночас, літній табір для дітей у Берліні похвалиться своєю програмою оглядових турів. Діти будуть у постійному русі, досліджуючи столицю й надбання німецької нації.

Літні канікули в Німеччині – це не тільки заняття та розваги, а ще й шанс зрозуміти зсередини культуру та традиції місцевого населення, що не в змозі зробити жоден підручник. Якщо обрати опцію проживання в приймаючій сім'ї, діти дізнаються про життя німців у неформальному середовищі. Крім того, батьки можуть бути спокійні за раціон харчування дитини, адже сім'я повністю опікується іноземним студентом, в тому числі відповідає й за приготування їжі. Розміщення в резиденції теж має свої плюси, адже, перебуваючи серед своїх ровесників та інших іноземних студентів, дитина пізнає різні культури й заводить нових друзів.

Літній табір у Німеччині для дітей пропонує відвідувати заняття і з англійської мови. Табір з такою специфікою особливо популярний серед студентів, які вивчають одночасно англійську та німецьку мови. Також можуть зустрічатися й двомовні програми з паралельним вивченням обох мов.

Поєднання вивчення німецької з культурними заходами дає дитині знання, які запам'ятаються надовго. Особливо, коли дитина відкрита до нових звершень і готова засвоювати отримані за навчальною програмою знання. Тому табір в Німеччині на літні канікули рекомендують розцінювати як обов'язкову поїздку для тих, хто вивчає німецьку мову.

Оцінка: 
Середнє: 3.7 (6 голосів)

Поділитися: