логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

екскурсія для дітей на канікулах в ІталіїКоли йдеться про престижну освіту в галузі мистецтва, саме навчальні заклади Італії мають пальму першості. Говорити про мистецтво, не володіючи італійською мовою, принаймі означає обмежувати себе в розумінні його витоків.

Освіта в Італії перебуває під контролем держави, тому навчальний план і методи викладання, як приватних, так і державних шкіл, повинні чітко відповідати стандартам Міністерства Освіти. Навчання в Італії в середній школі для італійців безкоштовне, і є обов'язковим для дітей від 6 до 14 років. Надалі студенти обирають, чи продовжувати їм вчитися в старшій школі, або починати освоювати робочу спеціальність.

Учні, які поставили перед собою мету здобути вищу освіту, приступають до навчання в профільних ліцеях. Ліцеї поділяються на класичні, лінгвістичні, технічні та гуманітарні. До цієї ж категорії належать школи мистецтв, музичні школи та школи підготовки вчителів молодших класів. Таке профільне навчання дітей в Італії готує їх до майбутньої спеціалізації вже з середньої школи.

середню освіту в Італії для іноземних студентівДля іноземних студентів навчання в Італії англійською мовою пропонується в міжнародних школах, де навчальні програми викладаються за англійською або американською системою. Навчання в Італії в приватній міжнародній школі - чудове рішення для студентів, які ще не визначилися з майбутньою кар'єрою, адже диплом такого закладу дасть можливість вступати як у європейські, так і в британські, американські та канадські університети й коледжі.

Канікули в Італії сподобаються допитливим дітям, які мріють побачити всю красу італійської архітектури та цікавляться історією країни. Свої літні канікули в Італії діти можуть провести в мовному таборі на березі моря, де вивчення італійської поєднується з відпочинком і розвагами. Зимові канікули в Італії особливо прекрасні, адже зможуть передати іноземним студентам справжню атмосферу Різдва.

Італійську для дітей в Італії популярно вивчати й в історичних містах - Римі, Флоренції, Мілані, де невід'ємну частину будь-якої програми становитимуть екскурсії, походи в музеї, галереї та шопінг. Варто зазначити, що кожне італійське місто відрізняється неповторною атмосферою, тому і будь-який дитячий табір в Італії буде унікальним.

діти на літніх канікулах в ІталіїШкільні канікули в Італії в середовищі носіїв мови - це справжнє свято для будь-якого студента. А як ще охарактеризувати дитячий відпочинок в Італії, країні найбільш темпераментної нації? Під час перебування у літньому таборі в Італії, діти зможуть перейняти настрій місцевих жителів і, що найголовніше, заговорити італійською мовою так само емоційно, чого їм буде складно домогтися, навіть роками вивчаючи її лише за підручниками.

Табори в Італії відкриті й для вивчення інших іноземних мов. Так, англійську для дітей в Італії пропонують міжнародні італійські школи, в яких навчання ведеться англійською мовою. Після таких програм, діти зможуть не лише покращити англійську, а й придивитися до школи і, можливо, продовжити навчання за академічними програмами у її межах.

Оцінка: 
Середнє: 5 (3 голосів)

Поділитися: