логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Розглядати канікули в Англії для школярів варто, якщо ви підбираєте напрямок для першої самостійної поїздки дитини, чи шукаєте відпочинок досвідченому юному туристові. Опцій дитячих програм в Англії існує більш ніж достатньо. Спершу, потрібно обрати сезон, адже на дитячі канікули у Великобританії можна відправитися в будь-який період. Коли ви вже визначилися із сезоном і навіть регіоном, будьте готові до наступного виклику: обирати школу, на базі якої проходитиме дитячий табір в Англії. Великобританія – це колиска приватних шкіл-пансіонів, які практично стають другою домівкою для іноземних студентів, навіть якщо вони прибули на короткий проміжок часу.

Чим здивує дитячий табір в Англії?

Потрапивши до Англії, дитина опиниться в її академічному середовищі. Якщо це канікули у Великобританії з програмою щоденних розважальних заходів або регулярними екскурсійними поїздками, то дитина вчиться мові постійно. Заслуга в цьому полягає саме у філософії дитячих таборів в Англії. У будь-якому разі, вчити англійську на канікулах в Англії дитині важко не буде. Додайте в розклад програми заняття з верхової їзди, гольфу або тенісу – і дитина без упину ділитиметься враженнями про свої досягнення з іншими іноземними студентами та викладачами англійської мови.

коллаж дети в детких лагерях в англии

Дитячі табори в Англії використовують різні підходи до навчання іноземних студентів, які визначаються в залежності від віку дитини, її цілей та зацікавлень. Тільки-но уявіть – відправити в один табір братів з абсолютно різними захопленнями, і отримати вдячні відгуки обох після повернення.

Що корисного принесе дитині поїздка в Англію?

Проведені канікули у Великобританії дадуть можливість дитині на власні очі побачити ті особливості, які відрізняють британські школи від наших, а також ставлення студентів – однолітків до навчання там. Хтозна, можливо поїздка в дитячий табір в Англії змотивує дитину вивчити мову, щоб стати одним із британських студентів. Не слід забувати про те, що поїздка в Англію подарує дітям наочне уявлення про країну, історію та культуру якої вони вивчають у школі.

Розглянувши пропозиції шкіл із нашого каталогу, ви ознайомитеся з найкориснішими, найцікавішими, а, часом, найекстремальнішими програмами, які перетворять канікули в Англії у справжній феєрверк емоцій.

Оцінка: 
Середнє: 5 (11 голосів)

Поділитися: