логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Програми підготовки до вступу в середні школи за кордоном

Кожна сім'я хоче дати своїй дитині найкращу освіту. Звичайно, далеко не всі готові відправляти своїх дітей на навчання до закордонних середніх шкіл. Але, коли збігаються можливості батьків і таланти-мотивація дитини – то вибір правильної середньої школи буде кращим варіантом забезпечити своїй дитині успішне майбутнє.

На користь навчання в середній школі за кордоном говорять наступні факти:

  • просунуті методи навчання і краща матеріальна база;
  • прекрасна інфраструктура приватних шкіл, що дозволяє розвивати таланти дітей і практикувати багато видів спорту і мистецтва, не виходячи за територію кампусу;
  • можливість вивчати науки експериментальним шляхом;
  • можливість слухати лекції гостьових спікерів - професіоналів галузі;
  • розвиток лідерських якостей;
  • володіння мовою навчання на рівні рідної;
  • формування особистості та вміння приймати відповідальні рішення;
  • усвідомлений вибір свого майбутнього самою дитиною.

Для того, щоб підготувати свою дитину до успішного навчання в зарубіжній школі, мало насідати на іноземну мову та шкільні предмети. Переїзд до іншоъ країни та нової школи повинен стати усвідомленим рішенням самої дитини. Для цього потрібно якомога раніше привчити дитину до самостійних поїздок за кордон, не боятися, як можна раніше відправляти самостійно до мовних таборів, побільше подорожувати, шукати різноманітні стимули, щоб дитина сам хотіла розвиватися і вчитися.

Для вибору школи, яка підійде вашій дитині, перш за все необхідно підібрати кваліфікованого фахівця, який правильно оцінить ваші можливості й запропонує варіанти розвитку подій і відповідні школи.

Для вступу у вибрані школи потрібно заздалегідь, не пізніше жовтня-листопада попереднього року, почати вже безпосередньо підбирати школу. До всіх шкіл для подачі заявки потрібно буде надати успішність за 2-3 роки, рекомендації викладачів, що показують зацікавленість дитини і рівень мови навчання. Після того, як школа розгляне ваші документи, дитина має пройти тести під наглядом представника або вас запросять відвідати школу для здачі вступних тестів та інтерв'ю. Але, навіть якщо сім'я їде і дивиться школу або декілька шкіл, то буває дуже важко зробити правильний вибір школи і зрозуміти, наскільки переїзд вплине на успішність дитини.

Ми пропонуємо вам усвідомлено підготуватися до вступу і переходу до нової школи за кордоном. Для підготовки до тестів, насамперед потрібно підтягнути загальні знання іноземної мови та академічну лексику з предметів, які потрібно здавати при вступі. Існують спеціальні програми підготовки до навчання в школі під час літніх канікул, а також дистанційне та онлайн навчання протягом усього року.

Також чудовою можливістю підготуватися до вступу на наступний рік буде програма короткого навчання в такій школі за кордоном. Найкращим варіантом для ґрунтовної підготовки до школи стане перебування в школі за кордоном протягом триместру, що дасть можливість не тільки підтягнутися по мові й усім предметам, але й оцінити свої можливості, спробувати себе в чомусь новому, значно розширити кругозір дитини.

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: