логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

учеба в школах во ФранцииФранція займає третє місце в світі серед країн, куди найчастіше студенти їдуть на навчання. Одразу після США та Великобританії, тут навчаються більш ніж 270 тисяч міжнародних студентів. Система освіти у Франції вважається однією з найстаріших у світі, тому випускники французьких навчальних закладів особливо цінуються на всьому європейському континенті та за його межами.

Середня освіта у Франції залишається обов'язковою для дітей віком 6-16 років. Велика частина шкіл знаходиться під державним забезпеченням, тому навчання для французів безкоштовне. Французькі школярі проходять 3 етапи середньої освіти: молодшу, середню та старшу школу. Закінчивши їх, студенти отримують атестат French Baccalaureate, який дозволяє вступати до університетів Франції.

Цікаво те, що рівень освіти у Франції всюди тримається на одному рівні - чи це школа в Парижі, чи у провінції. Школи дотримуються одного навчального плану і відтворюють це у своєму викладанні. Крім того, французькі школи характеризуються сильним національним аспектом, тому студентам, які планують навчання у Франції, варто поцікавитися культурою і традиціями цієї країни завчасно.

средняя школа во ФранцииПриватні школи у Франції становлять всього 20% всіх середніх шкіл. Їх головна відмінність від державних у тому, що за навчання тут необхідно платити, але це наочно відтворюється на всій шкільній інфраструктурі та оснащенні, якість якого буде набагато вища, ніж у державній школі.

Навчання у Франції популярне ще й тому, що діти набагато легше адаптуються до навчання, якщо порівнювати, скажімо, з Великобританією. Навчання дітей у Франції не обмежиться суто академічним навантаженням, адже дітей заохочуватимуть займатися мистецтвом і розвивати свої творчі здібності. А як інакше, коли мова йде про отримання освіти в найромантичнішій країні світу.

Канікули у Франції. Вивчення французької мови для дітей у Франції

Французьку для дітей у Франції пропонують вивчати великі мовні центри та приватні школи-пансіони. Більшість мовних шкіл розташовані на півдні країни, у Французькій Рив'єрі, тому Франція для дітей в розпал туристичного сезону - найкраща пропозиція для насичених літніх канікул. Для тих студентів, які мріють досконально вивчити кожну вуличку столиці, школи організовують табори в Парижі.

учасники табору у Франції на екскурсії в ПарижіПерш ніж переглянути дитячі табори у Франції, необхідно звернути увагу на який вік дитини вони орієнтуються. Так, Париж для дітей - це, безумовно, прекрасне середовище для вивчення французької мови та історії країни, але краще за все у столицю приїжджати дорослим дітям. Учнів молодшого шкільного віку охоче зустрінуть на Лазурному Березі, де літні канікули у Франції пройдуть на найкращих європейських курортах.

Не варто засмучуватися студентам, які не встигли відвідати країну - законодавця мод влітку. Осінні канікули у Франції не втрачають своєї актуальності, адже кількість туристів на вулицях істотно зменшується, а погода продовжує бути теплою. Тому, осінні канікули в Парижі прагнуть провести студенти з усього світу. Вивчати французьку мову запрошують школи і взимку. Зимові канікули у Франції передбачають участь студентів у святкуванні Різдва й Нового року, поєднавши вивчення мови з традиціями та культурою країни. З упевненістю можна сказати, що французькі канікули надихнуть дитину на нові звершення і прищеплять любов до французької мови на довгі роки.

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (5 голосів)

Поділитися: