логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Чеська мова за кордоном для дітей

Мова в країнах

вивчення чеської мови за кордономЧеська належить до групи західнослов'янських мов, якою говорить населення Чехії, а також найбільші чеські діаспори Сербії, Словаччини, Австрії, США та Канади. Чеська мова зараз набуває популярності серед іноземних студентів з кількох причин. Так, в Чехії прагнуть здобути вищу освіту все більше студентів з України, через її доступність та європейські стандарти, а чеська мова залишається головним інструментом для цієї можливості. До того ж, ця мова залишається бажаною для ділового спілкування, тому знання чеської мови не будуть зайвими дитині для майбутньої кар'єри. Ще варто відзначити, що чеську мову буде цікаво вивчати студентам, які захоплюються історією західних слов'ян, їх літературними пам'ятками. Ці та інші причини спонукають дітей відвідати табір з вивченням чеської мови за кордоном.

Школярі часто відвідують Чехію з туристичною метою під час канікул. Але, крім туристичних турів, існує й дитячий табір з вивченням чеської мови, який містить заняття з чеської мови і екскурсійну програму. Такий корисний вид відпочинку внесе різноманітність у звичну поїздку за кордон. Вивчення чеської мови в Чехії для дітей проходитиме в середовищі іноземних студентів, частина з яких прибуде з України та сусідніх європейських країн. Програма чеської мови в школах за кордоном розподілятиметься відповідно до рівня студента, щоб він зміг досягти максимального прогресу. Заняття проходитимуть із середньою інтенсивністю, щоб у дітей залишалося досить вільного часу для знайомства з країною. Приймають на навчання і студентів без базових знань чеської, адже в середовищі носіїв мови вони швидко вивчать ази і перейдуть до більш високого рівня.

Як уже згадувалося, заняття проходитимуть нерозривно із заходами, спрямованими як на вивчення культури Чехії, так і на веселе та активне проведення часу. Діти відвідають основні визначні пам'ятки чеської столиці, скуштують місцеву кухню та познайомляться з чехами. Учасникам програм, які подумують про продовження свого навчання в Чехії, цікавими будуть поїздки до університетів Чехії та відвідування семінарів про систему чеської освіти. Вивчення чеської для дітей у Чехії буде особливо корисним і насиченим.

учитель навчає чеської мови школярів за кордоном

Для іноземних студентів ще одним позитивним аспектом буде можливість вивчати чеських мову паралельно з англійською. Протягом усього курсу чергуються заняття з чеської та англійської, а вивчення іноземних мов поєднується із заняттями з історії та культури Чехії. Отже, чеську мову на літніх канікулах в Чехії можна вивчати і в такому форматі.

Для тих, кого цікавить середня освіта чеською мовою у Чехії, навчання варто планувати виключно після 9 класу. Академічне навчання доступне після інтенсивного вивчення чеської мови. Із закінченням чеської гімназії, іноземні студенти мають пріоритет у вступі до державних університетів Чехії.

Так, вивчення чеської для дітей за кордоном має досить переваг, щоб сміливо відправляти дитину на канікули до Чехії. Досвідчені педагоги та розумний підхід до навчання дитини допоможуть студентам отримати якісні знання.

Програми чеською для дітей за кордоном

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: