логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Для дитячого відпочинку всі країни хороші, адже кожна є по-своєму унікальною та може запропонувати студентам неповторний відпочинок і корисні знання. Розглядаючи країни навчання для дітей на період канікул або для тривалого навчання, варто визначитися з тим, яка мета ставиться перед поїздкою за кордон. Навіть в межах однієї країни діти можуть обирати серед різних форматів таборів або типів школи.

Для повноцінного літнього відпочинку дитини якнайкраще підійдуть місця курортів: Мальта, Кіпр, або Середземноморське узбережжя у Франції, Португалії, Іспанії чи Італії. Канікули на європейських курортах обов'язково будуть містити вивчення мови й заняття з водних видів спорту, відпочинок на пляжі й екскурсії. Тим студентам, яких уже не здивуєш канікулами в Європі, рекомендуємо випробувати американські узбережжя. Довгі піщані пляжі Каліфорнії та Флориди мають своїх постійних відпочивальників під час літніх канікул. У цих штатах обов'язково необхідно відвідати тематичні парки розваг, а, перебуваючи у Каліфорнії, заїхати на кіностудію в Лос-Анджелес.

Якщо планувати поїздку для підлітків, для них будуть цікаві табори, розташовані у великих містах. Вивчати англійську можна в британських Лондоні, Манчестері, Единбурзі, Брайтоні. За порцією нових знань підлітків варто відправити за океан, де в Канаді і США їх чекають табори в таких мегаполісах, як Торонто або Нью-Йорк. Якщо зупиняєте свій вибір на поїздці в Німеччину, дитина зможе вивчати німецьку мову в Берліні, Мюнхені, Франкфурті або Гамбурзі. Для дітей молодшого шкільного віку корисними й цікавими будуть програми, що проходять, здебільшого, на природі. У зв'язку з цим, юним мандрівникам рекомендують відправлятися у Швейцарію, Австрію, Англію і навіть у Канаду.

в якій країні навчатися дитині за кордоном

Для підлітків, які хочуть продовжити свою освіту в англомовних університетах, варто відправляти їх у США, Канаду, Англію. У цих країнах є низка літніх таборів, які проходять на території рейтингових університетів, а деякі програми організовуються і самими університетами. Так дитина зможе не тільки підтягнути англійську, а й спробувати себе в ролі студента закордонного університету, підібрати місто, у якому їй буде комфортніше навчатися, звикнути до проживання в новому середовищі. У Чехії також знайдуться схожі програми підготовки, проте студентам доведеться вивчати чеську мову, щоб вступити в державні університети.   

Середню освіту представлено у всіх вищезазначених країнах. Перш ніж обирати країну для навчання у школі, важливо детально ознайомитися з культурними особливостями та з можливостями, які відкриються перед дітьми під час навчання. Для цього не зайвим буде відправити дитину на короткотривалий курс у ту країну, де вона планує продовжити свою освіту. Серед європейських країн, сильна середня освіта вважається, в першу чергу, в Англії, Швейцарії та Німеччини. Але варто пам'ятати, що існують рейтинги шкіл, які показують, що окремі школи у Франції, Іспанії, Австрії, Нідерландах та Ірландії не поступаються за рівнем освіти найкращим школам Європи. За традицією, підлітки з різних країн прагнуть вчитися в США або Канаді на програмах середньої освіти, адже це відкриває їм дорогу в університети або коледжі країн Північної Америки.