логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

візит в Капітолій на канікулах в СШАБезтурботна Америка. Країна американської мрії та Голлівуду. Але не тільки індустрією розваг і славною історією сильна ця країна. Американська освіта - це ще один еталон, до якого прагне весь світ і лише у небагатьох країн виходить досягти успіхи США в наданні освіти. Про те, що якісна освіта - це першочергова мета цієї держави, говорить хоча б той факт, що, серед усіх країн світу, США витрачає на освіту кожного окремого учня найбільше в грошовому еквіваленті.

Головною особливістю освіти в США є те, що, завдяки різним історичним причинам, питання освіти не регулюються головним документом країни - конституцією. А це означає, що навчальними програмами не керує безпосередньо федеральна влада, вони залишаються під юрисдикцією штатів. Це дає можливість розробляти гнучкі програми навчання для всіх категорій учнів. Таким чином, нам не важко буде підібрати школу, яка підійде саме вашій дитині.

Освіта в США: середні школи в Америці

Питання про освіту в США легко розкривається описом шкільної ієрархії. Зазвичай діти в США йдуть у початкову школу у віці від п'яти років. Там за кожним класом закріплений вчитель, який викладає більшість предметів. З одинадцяти або дванадцяти років дитина переходить в середню школу, де кожен предмет викладається спеціальним викладачем. Ну а з чотирнадцяти років діти переходять в старшу школу, де вони вільно вибирають собі предмети, які необхідні, щоб скласти іспит SAT і отримати диплом про повну загальну середню освіту. Щоб акліматизація дитини пройшла успішно, найкраще навчання в США починати з 13 років, при цьому необхідно, щоб у дитини була хороша успішність у школі та хороший рівень володіння англійською мовою.

шкільні автобуси в середніх школах в СШАШколи в США бувають приватні та державні. У приватних шкіл є можливість самим формувати програми навчання й вимоги до учнів, а державні, в свою чергу, керуються рекомендаціями штатів, в яких знаходяться. Також варто відзначити, що близько 3% дітей в США навчаються вдома за спеціальними сертифікованими програмами. Найкращий варіант для іноземних учнів - це приватні школи-пансіони, адже вони, по суті, стають для них домівкою далеко від батьківщини. Такі школи мають у своєму розпорядженні великі території та усе необхідне оснащення для дітей, які живуть при школі сім днів на тиждень, та містять інфраструктуру для занять спортом, мистецтвом, музикою й іншими хобі. Вартість навчання в таких школах-пансіонів, в середньому, становить від 41000 USD в рік.

Якщо учень бачить себе надалі студентом університету США або Канадии, то для таких школярів двох останніх класів є можливість пройти програму Advanced Placement. Протягом цієї програми, діти поглиблено вивчають обрані предмети, таким чином готуючись до навчальної програми ВНЗ. Дуже важливим фактором для майбутніх студентів буде те, що кредити, набрані за підсумками Advanced Placement, не зникають при зарахуванні до ВНЗ, а зараховуються як відповідні дисципліни. Якщо ж планується вступ до університетів інших країн світу, то існує альтернатива Advanced Placement, яка називається International Baccalaureate. Певні програми International Baccalaureate зараховуються як рівень першого курсу університету або коледжу. Деякі університети і коледжі можуть дозволити студенту вступити на другий курс, в залежності від підсумкових оцінок в його дипломі International Baccalaureate.

Навчання в США: англійська мова для дітей та канікули в Америці

діти на канікулах в СШАСередня освіта в Америці - це лише частина того, що може запропонувати країна для вас і ваших дітей. Крім цього, багато хто їде в США, щоб вивчити англійську та подивитися цю різноманітну країну. Для таких цілей існують канікули в США. Найбільшим попитом користуються літні канікули в Америці, адже влітку є так багато вільного часу щоб подорожувати і знаходити друзів з усього світу! Канікули в США - це завжди море вражень, якісна англійська та спогади на все життя. Кращі школи-пансіони й спеціалізовані мовні центри відкривають свої двері влітку для дітей з усього світу. Безліч розваг та ігор на відкритому повітрі після уроків, спортивних секцій  екскурсій не залишать жодну дитину байдужим. Якщо ж літо вже розписано під візити до люблячим бабусям і дідусям, то навіть це не стане на заваді для тих, хто хоче провести канікули в США. Адже зимові канікули в Америці нічим не поступаються літнім через казкової атмосфери Різдва й Нового Року, яка панує у кожному місті США в цей час. Вже хто-хто, а американці вміють яскраво прикрашати вулиці та робити свято для дітей!

На додаток до класичних канікулярних програмам, США може запропонувати широкий вибір курсів під будь-які запити. Хочете поїхати разом зі своєю дитиною, та ще й самі вивчити англійську та відвідати всі екскурсії? Не проблема - програми «Батько + Дитина» до ваших послуг! Бажаєте підготуватися самі або підготувати дитину до іспиту SAT або TOEFL? Легко! Багато шкіл пропонують спеціальні курси підготовки з досвідченими експертами з цих іспитів, які розберуть всі аспекти екзаменів до дрібниць. А, можливо, ви придивляєтеся до шкіл США для того, щоб у майбутньому відправити свою дитину туди для здобуття освіти? Тоді ласкаво просимо на цілорічні програми, які дадуть можливість зазирнути в школи й університети США. Діти будуть протягом одного або декількох семестрів вивчати академічні предмети та жити на кампусі з іншими учнями для того, щоб дізнатися, як це - вчитися в країні найрозумніших людей світу.

Будьте певні, чого б не хотіли ви чи ваша дитина - США є що запропонувати.

 

Оцінка: 
Середнє: 4.1 (7 голосів)

Поділитися: