логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

французький для дітей за кордоном з компанією АспектБатькам, які обирають дитині іноземну мову для вивчення, варто придивитися до інтересів і хобі свого чада. Кіно, мода та гастрономія говорять французькою мовою, а для дитини, яка захоплюється цими напрямами, не залишається іншого виходу, як заговорити французькою самій. Поширена думка, що далеко не всім вдається навчитися розмовляти французькою мовою з тією вишуканістю, що властива мешканцям Франції, з радістю спростують діти після канікул з вивченням французької у франкомовних країнах.

Дитячі табори з вивченням французької за кордоном можна зустріти, перш за все, у Франції та Швейцарії. Франція пропонує досить широку географію шкіл: вивчати французьку можна від Лазурного берега та до столичних шкіл Парижа. Програми представлені різних напрямів, тому перед тим, як відправити дитину в табори з французькою мовою за кордоном, необхідно підібрати відповідний курс.

Літні канікули з вивченням французької за кордоном, без вагань, рекомендується проводити на узбережжі Середземного моря. Тут, крім уроків французької мови, дітям будуть запропоновані хобі-курси, у тому числі заняття водними видами спорту, тренування з тенісу, гольфу або їзди верхи. Добре відомо те, що мова краще засвоюється, якщо вчити її в невимушеній атмосфері. Після приїзду з дитячого табору за кордоном з вивченням французької на Лазурному березі, мова буде асоціюватися у дитини з приємним проведенням часу, що підштовхне її продовжувати вивчати французьку.

Старшим дітям буде цікаво побачити життя французьких міст, доторкнутися до культури та історії країни. Вивчення французької мови в Парижі відкриє перед ними безліч можливостей для самостійних відкриттів і пригод. Добру мовну підготовку та адаптацію в мовному середовищі пропонує табір із вивченням французької мови за кордоном на базі школи-пансіону у Франції. Особливо, такі програми варто відвідати студентам, які замислюються про навчання у Франції, адже вони дають не просто якісні знання французької мови, але і можливість спробувати роль французького школяра.

діти у франції на курсах французької

У Швейцарії вивчення французької мови найчастіше організовує школа паралельно з курсами інших іноземних мов. Діти, які відвідали літній табір французької мови за кордоном у Швейцарії, будуть пересікатися з учасниками й інших мовних програм однієї школи, що створює дивовижну інтернаціональну середу. У Швейцарії французьку мову вчать і в школах-пансіонах, і в мовних школах для іноземців. Об'єднує їх те, що французька у Швейцарії для дітей запам'яється високою якістю умов для навчання та проживання, а також насиченою програмою спортивних заходів.

У провінції Квебек у Канаді, де переважає франкомовне населення, дитячі табори з французькою мовою за кордоном приймають дітей з Європейського континенту. Програми цікаві тим, що знайомлять дитину із самобутньою культурою канадської провінції. Хоча в побутовому вживанні французької, лексика квебекського варіанту в дечому відрізняється від чистого французької мови, навчання в школах проходить згідно з класичною програмою французького. Тим паче, почути такий варіант французької мови дітям не пощастить ніде, крім табору з вивченням французької в Канаді.  

Вивчати французьку мову в середній школі іноземні студенти зможуть у приватних школах-пансіонах Франції або в міжнародних школах Швейцарії. Навчання у Франції відкриє перед студентами хороші перспективи для продовження освіти в Європі. Швейцарія виховає дитину в середовищі перетину різних націй та культур, де студент зможе вивчати інші іноземні мови і, в подальшому, обрати вищий навчальний заклад серед рейтингових університетів Європи.

 
Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: