логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Навіщо звертатися до освітньої агенції

Чи замислювалися ви колись, скільки шкіл у світі? Або скільки мовних курсів пропонується для дітей? Але ж це тільки перші труднощі, з якими зіткнуться батьки, коли починають пошуки навчання за кордоном для дитини. Насправді ж, уся інформація знаходиться на відстані одного телефонного дзвінка консультанту освітнього агентства, який не буде розповідати вам про кількість шкіл, а порадить саме ту, яку ви шукаєте.

образование за рубежом это будущее Агентство «Аспект» працює на ринку освітніх послуг вже 27 років. Досвід у цій сфері грає не останню роль, адже охопити таку кількість навчальних програм, шкіл і навчальних організацій можна за великий проміжок часу. Зручність і надійність звернень до агентства полягає в тому, що ми працюємо з клієнтами дистанційно, так як цінуємо час кожного з них. Під час роботи ми дотримуємося конфіденційності та не розголошуємо інформацію, яку нам було надано.

Консультанти компанії «Аспект» особисто відвідують школи, з якими співпрацюють, підтримують контакти з їхніми представниками та стежать за останніми оновленнями, як мовних таборів, так і середніх шкіл. Ми ділимося з вами нашими знаннями та досвідом.  Якщо ж захочете дізнатися всю інформацію з перших вуст - влаштуємо зустріч з представником школи.

Ми завжди пропонуємо декілька варіантів навчальних центрів і програм, які найбільш підходять під запит клієнтів. Свобода вибору школи або табору - за вами. Ми залишаємо за собою право тільки радити, виходячи з власних оцінок і відгуків наших студентів. Під час роботи з індивідуальними клієнтами зможемо запропонувати дати поїздок, які цікавлять клієнтів, і спланувати поїздку тільки для них. Рекомендуючи країну навчання, школу або академічну програму, ми враховуємо перспективність отриманого досвіду для клієнта, і обов'язково вас про це проінформуємо.

Послуги освітньої агенції "Аспект"

Мовні програми для дітей

 1. Ви отримаєте усю необхідну інформацію про школи, програми, умови проживання та харчування, про спортивно-розважальні заходи та екскурсії.
 2. Мовна програма буде підібрана з урахуванням всіх побажань, а також інтересів і захоплень вашої дитини.
 3. Протягом нашої співпраці ви зможете спиратися на багаторічний досвід компанії " Аспект" знання наших співробітників та відгуки клієнтів.
 4. Для вашої дитини співробітники нашої компанії забронюють мовну програму: обтяжливий процес бронювання пройде без вашої участі, так як переговори з навчальним закладом про все, що стосується бронювання програми для вашої дитини, будуть вести співробітники нашої компанії.
 5. Для вас буде підібраний найзручніший спосіб оплати за мовну програму
 6. Ви отримаєте детальну консультацію про процес отримання візи.
 7. Процес отримання візи для вас пройде з мінімальним стресом, тому що:
  • вас завчасно проінформують про терміни і списки необхідних документів для отримання візи, тому ви зберете пакет документів без поспіху;
  • документи, необхідні для поїздки вашої дитини, будуть перекладені на англійську мову (ті, які не вимагають офіційного засвідчення), тому вам не потрібно шукати дипломованого перекладача;
  • вас запишуть на подачу / співбесіду в посольство, тому ви уникнете черг і постійних дзвінків у візовий центр;
  • за вас буде проведена подача документів у візовий центр / посольство (якщо не потрібна особиста подача) або буде забезпечено супровід вас і вашої дитини у візовий центр / посольство;
  • статус готовності рішення щодо вашої візи буде відстежено нашими співробітниками, і буде замовлена кур'єрська доставка готового паспорта.
 8. На час поїздки вашій дитині буде оформлений страховий поліс через нашу партнерську страхову компанію.
 9. Для вашої дитини буде заброньовано авіапереліт через надійні та перевірені авіакаси. Якщо дитина не досягла 16 років, то буде замовлена послуга супроводу співробітниками авіакомпанії.
 10. Для того, щоб ваша дитина завжди була на зв'язку, співробітниками нашої компанії може бути оформлений стартовий пакет міжнародного мобільного зв'язку Travel Sim або поповнений наявний номер.
 11. Вам будуть надані контакти представника школи, що зустріне вашу дитину. Виїзд вашої дитини зі школи в аеропорт буде проконтрольований співробітниками компанії.
 12. Протягом усього перебування вашої дитини за кордоном вам буде надана інформаційна підтримка, а також допомога в разі виникнення різних питань під час навчання.

Середні школи за кордоном

 1. Вам нададуть детальну інформацію про всі можливі програми середньої освіти в обраних вами країнах. Вам також запропонують розглянути альтернативні країни. 
 2. При підборі середньої школи за кордоном будуть враховані всі ваші побажання, успішність дитини у школі, а також плани на майбутнє.
 3. Вам нададуть детальну інформацію про середні школи, академічні програми, умови вступу в обрані школи, про умови проживання і харчування.
 4. Для вас буде організований процес зарахування до обраних навчальних закладів, який містить:
  • допомогу в заповненні аплікаційних форм у школи;

  • допомогу в організації поїздки на співбесіду у школи;

  • організацію вступних тестів у нашому офісі в ті школи, які дозволяють скласти тести дистанційно;

  • переклад документів, необхідних для вступу на англійську мову; (які не потребують офіційного засвідчення);

  • сприяння в оформленні опікунства;

  • переговори з навчальними закладами про зарахування, тестування, можливості відвідування, та інші питання.

 5. Всі поїздки у школи для здачі вступних тестів будуть організовані для вас з максимальною зручністю. За необхідності, вам будуть оформлені короткострокові візи.
 6. За запитом, наш співробітник буде супроводжувати вас і вашу дитину в цих поїздках.
 7. Для вас буде підібраний найбільш зручний і вигідний спосіб оплати за академічну програму.
 8. Ви отримаєте детальну консультацію про процес отримання студентської візи.
 9. Процес отримання візи для вас пройде з мінімальним стресом, тому що:
  • вас завчасно проінформують про терміни і списку необхідних документів для отримання візи, тому зберете пакет документів без поспіху;

  • документи, необхідні для поїздки вашої дитини, будуть переведені на англійську мову (ті, які не вимагають офіційного засвідчення), тому вам не потрібно шукати дипломованого перекладача;

  • вас запишуть на подачу / співбесіду в посольство, тому ви уникнете черг і утомливих дзвінків в візовий центр;

  • для вас буде організована запис на чергу для проходження медичного огляду, якщо такий вимагається;

  • за вас буде проведена подача документів у візовий центр / посольство (а то й потрібно особиста подача) або забезпечується супровід вас і вашої дитини в візовий центр / посольство;

  • статус готовности решения по вашей визе будет отслежен нашими сотрудниками и будет заказана курьерская доставка готового паспорта.
 10. Для вашої дитини буде заброньовано авіапереліт через надійні та перевірені авіакаси. Якщо дитина не досягла 16 років, то буде замовлена послуга супроводу співробітниками авіакомпанії.
 11. За запитом, батькам студента буде надана підтримка в оформленні візи для відвідування дитини у школі.
 12. Вам буде надана інформаційна підтримка протягом усього перебування вашої дитини у школі та допомога при виникненні різних питань під час навчання. 

Ціни

 

Ми переконані, що справжнє освітнє агентство не припиняє приділяти увагу клієнту на етапі роботи відділу продажів. Відстоюючи комплексний підхід на всіх стадіях підготовки, ми впевнені, що можемо гарантувати клієнту повний наш супровід з моменту запиту та до повернення дитини з програми.

Один з найвідповідальніших етапів у нашій роботі - це підготовка пакету документів для отримання візи. Ми розуміємо, що навіть поїздка найбільш здібного студента може бути нездійснена через неправильний пакет документів або незнання вимог посольства і намагаємося передбачити всі можливі нюанси, щоб мінімізувати ваші ризики.

Очевидно, що робота освітнього консультанта, як і будь-яка професійна допомога, вимагає своєї винагороди. У нашому агентстві ми оцінюємо свою роботу рівносильно якості її виконання. Тому наполягаємо лише на оптимальній ціні послуг. Також, ми раді, коли низка наших постійних клієнтів розширюється, за що ми даруємо додаткові знижки.

Допомога агентства не обмежується лише офіційними запитами та документацією, адже ми, як ніхто, розбираємося в побутових проблемах, з якими може зіткнутися студент, а тому можемо дати багато порад щодо перельоту, трансферу, проживання та інших питань. У нас ви також зможете купити або поповнити ТревелСіМ, уникаючи черг до терміналів.

Ми знаємо, що бачити свою дитину радісною та щасливою - бажання усіх батьків, і ми працюємо над тим, щоб здійснити ваші мрії!