логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

німецький для дітей за кордоном від компанії АспектНімецька мова набуває популярності серед молоді, адже її знання відкриває перед дітьми хороші перспективи для отримання європейського диплому німецькомовних університетів. Вивченням мови традиційними методами буває важко зацікавити дітей і підлітків, а втрачений час впливає на рівень німецької, якого може не вистачити для вступу до університету. У цьому разі, зацікавити дитину вивчати німецьку і надовго закохати її в мову зможуть викладачі та організатори табору за кордоном з вивченням німецької мови

Дитячі табори з вивченням німецької мови за кордоном в Європі поширені в Німеччині та Австрії, а також зустрічаються у Швейцарії та Чехії. Табори в цих країнах розрізняються місцем розташування, кількістю студентів, навчальними програмами, інтенсивністю занять і низкою інших факторів. Залежно від віку дитини та її переваг, підбираються табори в тихій сільській місцевості або, навпаки, - серед багатомільйонних мегаполісів. Також враховується фактор того, для чого дитині необхідна німецька мова. Адже табір з вивченням німецької мови за кордоном часто організовується середньою школою та проходить на її території. Це варто підкреслити батькам, які думають відправити дитину вчитися до Німеччини, Австрії або Швейцарії: такі літні канікули з вивченням німецької за кордоном дозволять дитині придивитися до школи та навчального процесу, що в подальшому значно полегшить адаптацію в новому середовищі. Вчити німецьку в кампусі школи добре ще й тому, що тут співробітники табору намагаються залучити дітей до всіх шкільних заходів та проводять щотижневі екскурсії. Так, німецька вчиться набагато легше, а нова лексика та граматика засвоюється значно швидше.

Табори з німецькою мовою за кордоном в першу чергу прийнято шукати в Німеччині, де вони зустрічаються не тільки в школах-пансіонах, а й у мовних центрах, розташованих у великих німецьких містах - Берліні, Гамбурзі, Мюнхені, Франкфурті. Відвідувати дитячий табір за кордоном з вивченням німецької в таких цілорічних центрах буде до душі підліткам більш старшого віку. У великих містах вони знайдуть для себе багато цікавих розваг і зможуть відчути ритм німецьких мегаполісів.

німецький для дітей за кордоном

В Австрії канікули з вивченням німецької охоче проводять іноземні студенти з усієї Європи. Це країна з низьким рівнем злочинності, тому батьки не бояться довіряти своїх дітей дитячим таборам з німецькою мовою за кордоном саме там. Програми часто супроводжуються різними хобі-курсами: разом із вивченням німецької, діти зможуть займатися футболом, тенісом або їздою верхи.

Табори за кордоном з вивченням німецької, які розташовані у Швейцарії, за своїм рівнем і класом непорівнянні з іншими німецькомовними країнами. Сюди люблять відправляти дітей молодшого шкільного віку або підлітків, які побували вже у багатьох навчальних центрах і не можуть залишити Швейцарію без своєї уваги. Такий літній табір німецької мови за кордоном в Швейцарії асоціюється у багатьох із захоплюючими гірськими пейзажами, кришталевими озерами та чистим повітрям.  

Середню освіту німецькою мовою традиційно отримують у Німеччині, оскільки це дає хороші шанси для вступу до державних університетів із безкоштовним навчанням. Також середні школи в Австрії заповнюються міжнародними студентами, перед якими відкриваються перспективи навчання у Відні. Здобути середню освіту у Швейцарії німецькою мовою дають можливість престижні приватні школи, закінчення яких веде до вступу на німецькомовні програми рейтингових університетів.

 
Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: