логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Багато іноземних студентів обирають Німеччину для отримання європейської освіти. Перевагу мають не тільки середні школи в Німеччині, але й мовні табори для дітей, адже Німеччина вже давно спеціалізується у плануванні дитячих канікул.

екскурсія в Рейхстаг на канікулах в НімеччиніГоловна відмінність освіти в Німеччині від північноамериканського та англосаксонського зразка залишається на рівні старшої школи. Хоч діти й починають навчання в 6 років, після закінчення молодшої школи вони повинні вибрати один з чотирьох різних напрямків середньої освіти. Звичайно, це вимагає зваженого рішення, тому на етапі вибору середньої школи батьки допомагають дітям визначитися зі своїми намірами. Незважаючи на це, обов'язковим для всіх дітей залишається закінчення 9 класів німецької школи.

Навчання в Німеччині для іноземних студентів доступне у приватних школах-пансіонах, де вони отримають такий же атестат, як і учні німецької національності (Abitur). Зустрічається й міжнародна програма International Baccalaureate, яку визнають багато університетів світу. Навчання в Німеччині, безсумнівно, відкриває великі перспективи для пошуку престижного університету, високооплачуваної роботи та планування особистого життя.

Мовні програми для дітей в Німеччині

Канікули в Німеччині залишаються затребуваними серед молодого покоління європейців. Мовний табір у Німеччині може запропонувати вивчення не тільки німецької, а й англійської мови. Німецьку для дітей в Німеччині можна вивчати ха різними програмами. Деякі школи пропонують цілорічні курси, хоча, загалом, акцент робиться на літніх і зимових канікулах. Відвідувати заняття цілий рік пропонують мовні центри.

Викладанням німецької для дітей у Німеччині займаються педагоги персонально у себе вдома. Програма навчання та проживання в сім'ї викладача дозволить більше сконцентруватися на вивченні німецької мови, займаючись за індивідуальним планом.

діти на канікулах в мовному таборі в НімеччиніЛітні канікули в Німеччині найчастіше організовуються приватними німецькими школами або великими міжнародними провайдерами. Такі програми будуються на вивченні німецької мови та участі в культурно-розважальних заходах. Багато мовних таборів у Німеччині також пропонують програми мова + хобі, які націлені на любителів активного відпочинку. Верхова їзда, теніс, гольф, футбол або плавання - в дитячому таборі в Німеччині можна розвивати будь-яке хобі.

У період шкільних канікул в Німеччині можна зустріти ряд програм, орієнтованих на вивчення німецької мови. Осінні канікули в Німеччині - це можливість відвідати курси за зниженими цінами і з меншим напливом учнів, а зимові канікули в Німеччині сподобаються цінителям зимових видів спорту.

Навчання дітей в Німеччині можна поєднати і з їхніми батьками. Сім'я відвідує різні заняття з німецької мови, але дозвілля та екскурсії вони мають право планувати разом. Така опція дозволяє подорожувати навіть з маленькими дітьми, і при цьому не турбуватися про їх безпеку.

Відправляючи дитину на навчання до Німеччини, батьки передають її в руки кваліфікованих викладачів і досвідчених співробітників школи, які будуть доглядати за нею протягом усього навчання. Щороку лави німецьких випускників поповнюються щасливими студентами, а з новими мовними навичками повертаються додому учасники мовних таборів в Німеччині.

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: