логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 20 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Літні канікули в Швейцарії

Програма на літні канікули в Швейцарії заслуговує особливої уваги, адже Швейцарія стоїть на чолі європейських країн, які організовують вивчення іноземних мов для дітей. Це пояснюється, в першу чергу, добре укомплектованими школами, якісним викладанням мови та високим рівнем розвитку країни в цілому. У Швейцарії будуть реалізовані навіть найвимогливіші запити батьків щодо дитячого відпочинку.

Табір у Швейцарії на літо пропонує дітям вчити одну з чотирьох мов та бути залученими в цікаве дозвілля. Під час поїздки до літнього дитячого табору в Швейцарії при школі-пансіоні, діти проведуть час у найпрестижніших середніх школах Європи. Літні програми тут здивують дитину спортивно-розважальними заходами. Кожна школа пропонує більше 4-х варіантів хобі-курсів для іноземних студентів, чим потішить любителів активного відпочинку. Дитина в Швейцарії зможе робити все, чого душа забажає – готувати, малювати, займатися музикою та іншими видами творчості. Здивують і візити на шоколадні та сирні фабрики, де кожен школяр зможе поласувати виробами швейцарських кондитерських і сирних майстерень.

Англійську для дітей у Швейцарії на літніх канікулах викладають більшість шкіл. В залежності від мови кантону, в якому розміщується школа, відкриті літні табори для вивчення німецької, французької, італійської мов. Швейцарії характерно особливе мультикультурне суспільство, в якому дитина може багато чому навчитися. Родзинка Швейцарії – прогулянки на природі та оглядові екскурсії. Швейцарія є тією країною, у якій школяр вивчає іноземну мову, перебуваючи серед природної величі, тому втратити можливість оглянути головні надбання країни, в дитячому таборі не дадуть.

коллаж дети в летнем лагере в Швейцарии

Щодо організації в дитячому таборі, Швейцарія – це країна, де найбільш високий відсоток персоналу у співвідношенні до студентів. Це пояснює той факт, що у Швейцарю радять відправляти маленьких дітей, адже за ними буде забезпечений належний догляд.

Каталог, в якому представлені літні мовні табори в Швейцарії, ознайомить батьків і дітей з територіальним розташуванням, програмами та культурною складовою кожного табору. Фотографії та відео матеріали, представлені нижче, частково передадуть дух літніх канікул, проведених у Швейцарії.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: