логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Екскурсія до будівлі парламенту під час навчання в ІрландіїІрландія - це самобутня країна, яка вражає своєю зеленою природою кожного гостя. Також, Ірландія відома всьому світу через національне ірландське свято - День Святого Патрика, яке святкується не тільки ірландцями, але й по всьому світу. Однак, не варто забувати й про те, що Ірландії є що запропонувати, окрім чудової зеленої природи та фірмового Дня Святого Патрика. Якість освіти та умови навчання в Ірландії мало чим поступаються тій же Британії. Однак, особливості цієї країни, такі як, наприклад, порівняно невелика кількість іноземних студентів, можуть бути вам до душі при виборі місця навчання для своєї дитини. Так давайте ж розглянемо всі особливості та варіанти навчання в Ірландії - можливо саме на цій країні зупиниться ваш вибір.

Навчання в Ірландії: школи в Ірландії

Отже, що являє собою освіта в Ірландії для іноземної дитини? Перш за все, це відмінне співвідношення ціни та якості. Мабуть, це найкраща альтернатива класичним британським  закладам освіти, якщо йдеться про європейські країни.

Середня освіта є обов'язковою для всіх дітей в Ірландії. Школи Ірландії приймають дітей до першого класу в шість років. Перші п'ять років навчання проходять у початковій школі, після якої, з дванадцяти років, діти переходять у середню школу. І якщо молодша школа в Ірландії мало чим відрізняється від більшості країн, то середня школа розділена на два цикли, які так і називаються «Молодший цикл» і «Старший цикл». Після закінчення обох етапів діти складають іспити та отримують сертифікати, відповідно Junior Certificate і Leaving Certificate. Варто також відзначити, що в школах є так званий «перехідний рік». Це один рік навчання, головною метою якого є підготовка учнів до переходу на фінальний етап навчання в школі, від якого часто залежить їхня подальша доля. Протягом цього року, учні можуть вивчати будь-які предмети, які захочуть, їх не атестують. Є багато практичних занять, на яких школярі вчаться робити щось власноруч.

Насправді, той самий Leaving Certificate дуже важливий і є, по суті, квитком в успішне життя для дітей, адже він визнається не тільки університетами Ірландії, але й Великобританії та навіть Німеччини! Якщо учень вибирає університет у Британії чи Німеччині для подальшого навчання, то його бали Leaving Certificate переводяться або в бали A-Level (британська система), або в бали Abitur (німецька система). Таким чином, навчання в Ірландії - це прекрасна можливість закласти фундамент успішного європейського майбутнього для вашої дитини.

Учні середньої школи в ІрландіїЯк і в більшості країн, школи в Ірландії бувають приватні й державні. Що цікаво, для ірландців навчання в школах є безкоштовним, навіть якщо це приватні школи Ірландії. Однак, на іноземних учнів така ірландська щедрість не поширюється - їхні батьки зобов'язані платити за навчання. Але, як ми вже згадували на початку статті, вартість навчання в Ірландії менша, ніж у сусідній Британії, при гідному загальному рівні освіти та відмінній оснащеності шкіл. Діти-іноземці можуть отримати Leaving Certificate і під час навчання в денній школі, проте, школи-пансіони можуть запропонувати іноземним дітям набагато більше. Наприклад, на їхніх великих територіях, що охороняються, розміщені не тільки школи, а й резиденції, де проживають діти, а також відмінна інфраструктура, необхідна для дитячого розвитку. Басейни, фітнес-центри, спортивні зали, тенісні корти, поля для ігор, арт-студії та навіть театри - все це до послуг учнів приватних шкіл-пансіонів. У денній школі дитина перебуває тільки під час занять, а живе в родині, яку ретельно підбирає школа. Однак, знайти місце в денній школі простіше, ніж у школах-пансіонах, які користуються популярністю серед іноземних учнів. Рік навчання в денній школі коштуватиме від 17000 EUR, в той час, як школа-пансіон з її безліччю можливостей - від 25000 EUR.

Канікули в Ірландії

Діти на канікулах в ІрландіїХочеться окремо відзначити можливість провести канікули в Ірландії, адже у цій країні чудово поєднуються курси англійської мови та розваги з екскурсіями. Літні табори Ірландії пропонують навчання в Дубліні та його околицях, яке прекрасно доповнюється екскурсійною програмою для дітей, що розкриває дітям усю красу цієї неймовірно зеленої країни. Це говорить про те, що мовний табір в Ірландії - набагато більше, ніж просто вивчення англійської мови. Це й спеціальні курси Мова + Хобі, і спортивні секції, і, звичайно ж, інтернаціональне середовище, в якому ваша дитина обов'язково знайде друзів з усіх куточків світу. Яскраві, як і сама зелена Ірландія, спогади гарантовані всім дітям, адже літні центри приймають дітей незалежно від їхнього рівня англійської. Проходять такі літні курси як на базі шкіл-пансіонів, так і в міжнародних мовних центрах.

Діти на шкільних канікулах у ІрландіїНу і наостанок, варто згадати цілорічні програми академічного навчання для дітей. Такі програми дають унікальний шанс вашій дитині вчитися в одній з ірландських шкіл семестр або цілий рік. При цьому, дитина вивчає академічні предмети англійською мовою разом з усіма учнями школи, дивиться, як проходить процес навчання, та знайомиться з життям в Ірландії. Така програма може бути незамінна для вас, якщо ви роздумуєте над тим, щоб віддати дитину в ірландську школу, але не можете зробити такий відповідальний крок без попереднього ознайомлення.  Після семестру або року, проведеного в ірландській школі, ви та ваша дитина точно зможете зрозуміти, чи підходить вам ця країна.

Але не кажіть потім, що ми вас не попереджали - перед красою Ірландії та її душевних жителів мало кому вдавалося встояти :)

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: