логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Зимові канікули в Німеччині

Зимові канікули для школярів у Німеччині організовують міжнародні школи, які пропонують вивчення німецької цілорічно. Особливо затребувані в період зимового сезону, табори роблять спеціальні програми на час зимових канікул. У таборі в Німеччині під час зимових канікул діти відкриють переваги вивчення німецької за кордоном і проведуть динамічний відпочинок.

Існує декілька програм, які пропонують іноземним студентам школи в Німеччині на зимових канікулах. Німецька в Німеччині на зимових канікулах вивчається інтенсивним курсом, від 25 до 30 занять на тиждень. Саме такий курс обирають студенти, які свідомо планують навчатися у цій країні. Окремі програми створені для підготовки до навчання в школі або в німецькому університеті, але такий табір вимагатиме тривалого перебування на програмах учнів для досягнення високого рівня німецької мови. Вибираючи стандартний курс на зимових канікулах, на студентів чекатимуть заняття з німецької та культурно-розважальні заходи на будь-який смак. Сприяє поліпшенню розмовної німецької спілкування з місцевими та міжнародними студентами. Зимовий табір у Німеччині обов'язково стане місцем знайомства учнів різних національностей.

коллаж о зимних каникулах в германии для детей

Катання на лижах та сноуборді буде доступне як опція для учасників зимових таборів у Німеччині. Ці факультативні заняття зможуть взяти студенти у другій половині дня, і вони ніяк не відволікатимуть дітей від процесу навчання. Навпаки, перетворять зимові канікули в Німеччині у справжній активний відпочинок. Відвідуючи зимовий табір у Німеччині в період Різдва, діти, хоч і не матимуть можливості відвідувати заняття під час державних вихідних, проте побачать святкування одного з найбільших свят нації. Особливо, якщо діти оберуть проживання у приймаючій сім'ї, вони будуть залучені до підготовки Різдва і переймуться його атмосферою в Німеччині. Абсолютно унікальний досвід вдасться придбати під час поїздки до Німеччини на зимових канікулах.

Зимові канікули в Німеччині запрошують в мовний табір дітей, яким цікаво вчити німецьку і подорожувати країною, знайомитися з її історією та культурою. Якщо ваша дитина - одна з таких студентів, сміливо переходьте до каталогу, щоб підібрати табір в Німеччині на зимові канікули.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: