логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Літні канікули в Канаді

Є кілька особливостей, завдяки яким літній мовний табір в Канаді користується довірою у батьків і популярна серед дітей. Так, літній табір в Канаді часто має у своїй програмі безліч пригод і запам'ятається його учасникам походами в гори, нічними кемпінгами та активним туризмом. Літо на природі особливо сподобається активним дітям, які звикли проводити свої канікули в безперервному ритмі. Англійська мова в таких таборах вивчається не менш динамічно, ніж у школі, з особливим наголосом на практику розмовної мови.

Курси, які пропонують літні мовні табори для дітей в Канаді у таких великих мегаполісах, як Торонто або Ванкувер, характерні своєю наближеністю до темпу ділового міста. Іноземним студентам перебування в міському таборі принесе важливий досвід. Під час перебування виключно в міжнародному середовищі, живучи на території студентської резиденції і відвідуючи заняття у великому канадському університеті, діти наближуються до звичного способу життя студентів Канади.

Не одними пригодами багата північна сусідка Сполучених Штатів, тому літні канікули в Канаді для школярів, без сумнівів, рекомендують проводити з року в рік, не тільки чергуючи школи, але й вивчаючи як англійську, так і французьку мови. Табір в Монреалі для дітей заслуговує особливої уваги, адже в місті переплітається спадщина кількох культур, а жителі вміло говорять двома мовами. Дитина буде вивчати французьку за океаном, запозичуючи традиції канадців, якщо обере проживання в приймаючій сім'ї.

колаж діти на літніх канікулах у Канаді

Обираючи табір на літні канікули, варто пам'ятати, що Канада є першочерговою країною для отримання освіти іноземними студентами та пропонує дітям ряд академічно-орієнтованих курсів. Програми з таким ухилом дають відмінну базу для примноження своїх навичок і час на адаптацію в новому середовищі. Під час поїздки за такою програмою, дитина перегляне своє ставлення до навчання, адже літній табір в Канаді використовує сучасні методики, розвиває креативне мислення і враховує поточні тенденції в освіті.

Приєднуйтесь до числа задоволених сімей, які залишають позитивні відгуки після повернення дитини з табору. Літні канікули в Канаді для школярів віддають перевагу проводити на кампусах університетів, шкіл-пансіонів або міжнародних шкіл. Вибирайте програму і пакуйте валізи вашій дитині.

Оцінка: 
Середнє: 5 (6 голосів)

Поділитися: