логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

обучение в КанадеРозмірковуючи про те, що являє собою навчання в Канаді для дітей, не можливо обійтися без короткої характеристики цієї величезної північної країни. Перш за все, це країна зі стабільним розвитком і високим рівнем життя. Це країна з двома державними мовами - англійською та французькою - і одним з найвищих показників технологічності серед розвинених країн. Не дивно, що всі без винятку школи в Канаді можуть похвалитися відмінним комп'ютерним забезпеченням і використовують нові технології для того, щоб зробити навчання дітей інтерактивним і, що важливо, сучасним. Не має значення, чи це державні чи приватні школи Канади - всі діти мають однакові умови для використання останніх технологічних досягнень у навчанні. До речі, стереотип, який часто можна зустріти серед людей, що розглядають навчання в Канаді - нібито в приватних школах освіту є кращою - для Канади не актуальний. Тут приватні й державні заклади навчають дітей на стабільно високому рівні, що, безумовно, є відзнакою системи освіти та країни в цілому.

Навчання в канадських школах: кращі школи на будь-який смак

іноземні студенти в школах КанадиНавчання в канадських школах діти починають у 6-7 років. Це залежить від того, в якій з канадських провінцій розташована школа. Здобути середню освіту в Канаді дитині можна в приватній, державній або ж в католицькій школі. Приватні школи Канади - це, здебільшого, школи-пансіони. Навчання там платне - від 50000 CAD за рік - і для місцевих, і для іноземних дітей. Приватні школи-пансіони Канади приваблюють різноманітністю спеціалізованих програм, а також інфраструктурою - у таких шкіл вона часто більш різноманітна, ніж у державних. Важливим фактором є ще й те, що такі школи нерідко практикують тестування під час вступу, на якому висувають специфічні вимоги, задовольнити які може не кожен. Однак, існують і приватні школи з міжнародним ухилом спеціально для учнів з інших країн. Програми цих шкіл допомагають дітям акліматизуватися в Канаді та влитися в місцеву систему освіти. Навчання в школах такого типу коштує дешевше, ніж у приватних школах-пансіонах - від 30000 CAD в рік. Варто також відзначити, що, аби повністю поринути в життя суспільства Канади, певні приватні школи Канади надають можливість проживати в місцевих гостинних сім'ях.

Але, через те, що приватних шкіл в Канаді набагато менше, ніж державних, то багато дітей навчається в державних школах. Однак, серед державних шкіл є і ті, в яких можуть навчатися й іноземці. Потрібно відзначити, що дітям з інших країн можна вчитися лише в тих школах, які входять в спеціальні асоціації державних шкіл Канади. Для канадців ці школи безкоштовні, а от для іноземних дітей навчання канадській школі коштуватиме від 25000 CAD за рік.

Дитячі мовні школи в Канаді: англійська та французька мови плюс розваги!

канікули для дітей в КанадіЗ кожним роком, Канаду все більше починають сприймати на міжнародному ринку як ідеальне місце для дітей з усього світу та їх батьків для поєднання двох корисних справ - вивчення іноземної мови та відпочинку. Цьому є два пояснення: по-перше, в Канаді дві державні мови - англійська та французька, тому обидві викладаються справжніми майстрами, а, по-друге, мало хто зможе встояти перед цікавими екскурсіями канадськими просторами. Подивитися в цій самобутній країні є на що: від Діснейленду до підвісного мосту Капілано та екскурсій на вертольоті над знаменитим Ніагарським водоспадом - Канада не перестає дивувати!

Вивчення англійської в Канаді задовольнить запити найвимогливіших юних учнів і їхніх батьків. Обидві мови викладаються професіоналами, для яких вони є рідними. Звичайно, найбільш популярною порою року для вивчення мов у Канаді є літо. Коли ж ще  поліпшувати знання мов і їздити по світу, як не влітку? Літні канікули в Канаді організовуються як приватними канадськими школами-пансіонатами, так і інтернаціональними мовними таборами, а також на базі престижних університетів. Дитячий літній табір в Канаді - це не тільки програма вивчення англійської та французької мов для дітей з будь-яким рівнем знань, а й прекрасний відпочинок на природі, під час якого діти можуть вчитися просто неба, одночасно досліджувати навколишній світ в ігровій формі та знайомитися з однолітками з усього світу. Також, літні школи можуть запропонувати й класичні програми з традиційним викладанням в класах, але, водночас, з різноманітними екскурсіями та іграми на свіжому повітрі - щоб діти проводили вільний від навчання час активно та заводили друзів-іноземців. Усі ці програми доступні вже починаючи від віку семи років!

Ну а для тих, хто не хоче чекати теплої пори року, щоб поїхати в Канаду, школи завжди готові запропонувати різноманітність курсів під час зимових канікул для дітей від восьми років. У дитини буде можливість гідно оцінити країну, традиційним видом спорту якої є хокей на льоду. А обрані школи пропонують програми Батько + Дитина для тих батьків, які й самі не проти вивчити англійську в Канаді та побувати на всіх екскурсіях зі своєю дітворою.

вивчення англійської на канікулах в КанадіА якщо дитина готується вступати в закордонний навчальний заклад або їй треба складати іспит IELTS чи TOEFL, мовні табори в Канаді готові допомогти в цьому своїм досвідом під час спеціальних курсів підготовки до іспитів і навчання за кордоном, а також викладачами, які з'їли не один пуд солі при підготовці до таких серйозних випробувань.

Загалом, складно сперечатися з тим, що Канада сьогодні є безумовним фаворитом при виборі країни, яка може надати не тільки якісну середню освіту, а й широке розмаїття курсів англійської та французької з розвагами для всієї родини. Кращі школи Канади завжди до ваших послуг!

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: