логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Існує кілька варіацій дитячих програм за кордоном. Те, що їх об'єднує - це вивчення іноземної мови в середовищі її носіїв, коли в свою чергу діти отримують безцінний досвід навчання за кордоном. Знайомство з цими програмами допоможе вам краще розібратися в тому, якими особливостями володіє кожна з них, і визначитися, в якому напрямку шукати навчання за кордоном для вашої дитини.

Канікулярні програми - найбільш поширений вид навчання для дітей за кордоном. Головне завдання таких програм - комбінація вивчення іноземної мови з веселим дозвіллям і насиченими заходами. Учасниками є діти шкільного віку, які хочуть отримати мовну практику, побачити країну і знайти багато друзів з різних країн. Канікулярні програми зазвичай проходять влітку і взимку, але зустрічаються осінні та весняні курси. Влітку, в найгарячіший час для дитячого відпочинку за кордоном, діти зможуть поїхати в табори на морі, або вчитися в межах приватної школи-пансіону. Канікулярні програми не вимагають попередньої підготовки і в середньому тривають близько чотирьох тижнів.

Нерозривно з канікулярними програмами проходять і програми "Мова плюс". Вони були розроблені для активних підлітків, які хочуть від табору більше, ніж просто вивчення іноземної мови. Програми "Мова +" дозволяють займатися улюбленим видом спорту або мистецтва, пробувати себе у чомусь новому, відвідувати наукові гуртки. Все це ніяк не вплине на програму занять в класах. Навпаки, з програмою "Мова плюс", у дітей з'являється більше можливостей для практики іноземної мови в повсякденному спілкуванні.

колаж діти в літніх таборах за кордоном на програмах мова плюс

Поїхати вивчати мову всією сім'єю пропонують програми "Батьки + дитина". Це чудова можливість для дорослих, які не готові відпустити свою дитину одну в табір за кордоном. Поки діти будуть відвідувати заняття разом зі своїми ровесниками, батьки зможуть взяти для себе курс іноземної мови або ж проводити час на свій розсуд. Їздити на шкільні екскурсії дорослі можуть разом з дітьми, а проживати члени сім'ї будуть в одних апартаментах, тому цей курс підійде навіть для поїздки найменших студентів.

Батькам, які хочуть, щоб поїздка дитини принесла їй якомога більше користі, рекомендується вибирати навчання в сім'ї викладача. Діти займаються індивідуально з викладачем, проживаючи з ним і його сім'єю в одному будинку. Батьки мають право вибирати сім'ю з кількох запропонованих школою варіантів, так що дитина вже буде знати, де і з ким вона буде жити під одним дахом. Крім занять, з сім'єю викладача дитина буде проводити дозвілля, що допоможе студентам звикнути до місцевих жителів, зрозуміти їхню культуру та повсякденне життя. Для найактивніших учасників існують цікаві опції спортивних і культурних заходів.

На противагу короткостроковим програмам, існують цілорічні програми вивчення мови. Їхнє основне завдання - підготувати студентів до навчання в закордонних школах та університетах не лише за допомогою поліпшення мовних навичок, але ще й адаптації студентів до нового середовища. Для цього в школах-пансіонах проводяться курси протягом чотирьох тижнів, триместру або одного навчального року. До того ж, низка програм передбачає вивчення академічних предметів і підготовку студентів до складання міжнародних іспитів, що значно полегшить процес вступу для студентів. Студенти можуть обрати в міжнародних мовних центрах тривалий курс, щоб підвищити рівень володіння іноземною мовою та освоїтися в країні.

колаж програми навчання для дітей за кордоном

Вибір програм середньої освіти за кордоном вимагає від батьків максимальної відповідальності. Існує чимала кількість шкіл за кордоном, які відрізняються не лише мовою викладання, а й програмами навчання, навчальними планами, філософією та підходом до студентів. Визначитися з вибором програми середньої освіти так само складно, як і вступити в школу за кордоном. Тому, всі перераховані вище програми зможуть стати покроковою підготовкою для отримання середньої освіти за кордоном для дитини. У середній школі за кордоном дитина отримає не тільки престижний диплом, а й навчиться бути самостійною, жити серед представників різних культур і національностей і розкриє у себе не один талант.   

Під час вибору програми для дітей за кордоном, переконайтеся, перш за все, в готовності дитини відправитися на ту чи іншу програму. Адже правильний підбір програми зробить цю поїздку максимально корисною і принесе дитині захоплення від навчання за кордоном.