логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Італійська мова за кордоном для дітей

Мова в країнах

 

італійські словаІталійська визнана найгарнішою мовою у світі та вважається спадкоємцею латині, тому крім своєї мелодійністі, вона має історичну пам'ять. Вивчення італійської для дітей за кордоном допоможе подолати бар'єри, які виникають у дитини під час вивчення будь-якої іноземної мови, а також стане приводом для організації веселих канікул.

Табори з вивченням італійської мови за кордоном знаходяться, здебільшого, в Італії, а окремі програми можна зустріти і в Швейцарії. Такі табори використовують спеціальні навчальні матеріали, орієнтовані на сприйняття мови іноземними студентами. Викладачі застосовують комбінації різних завдань, щоб допомогти дитині практикувати всі аспекти мови. До того ж, діти не зупиняються на одному виді завдань, тому процес вивчення італійської завжди буде проходити цікаво для них. Допомагає і програма позакласних заходів, мета якої - закріпити отримані знання на уроках під час живого спілкування з носіями мови та міжнародними студентами.

Вивчення італійської за кордоном нерозривно пов'язане з культурно-розважальними заходами. Діти будуть залучені в активний спорт, особливо, якщо оберуть футбольний або тенісний табір. Діти також вчать мову за допомогою пізнання культури і мистецтва, які є в країні. Чим ближче дитина знайомиться з культурою Італії, тим краще вона починає розуміти місцевих жителів, вільніше використовує італійську мову. Це є безперечним свідченням того, дитині варто їхати за кордон для вивчення італійської мови на канікулах.

Звісно, вивчення італійської для дітей в Італії має не одну низку переваг. Вже згадані культурні особливості, проживання в середовищі місцевих жителів, відпочинок і маса розваг формують цікавий досвід перебування за кордоном, який доповниться дивовижною кухнею, приємним кліматом і привітними людьми. Італійська мова на літніх канікулах в Італії вивчається в таборах, які подарують дітям чудовий відпочинок на кращих європейських морських курортах, або в місцях, що зберігають свій південно-італійський колорит, адже туди не добираються туристи, 

діти на екскурсії в італії під час вивчення італійської

Очевидно, що італійська мова є легкою для вивчення тим дітям, які мають базові навички іспанської або французької, або вивчали англійську мову, оскільки їм будуть зустрічатися слова з загальним походженням або схоже формування часів у мові. До того ж, вивчення італійської як другої іноземної мови допоможе дитині підтягнути й першу. Для цього дуже корисно буде відправити дитину в табір у Швейцарії. У цій країні аж чотири офіційні мови, а італійській серед них відведено належне місце. Крім того, дитячий табір за кордоном з вивченням італійської тут проходитиме у винятково міжнародному середовищі, де іноземні студенти будуть вивчати й інші європейські мови. Тому практика відомих дитині іноземних мов гарантована!

Середню освіту італійською мовою пропонують міжнародні школи в Швейцарії. Найчастіше, вони приймають на академічні програми з подальшим отриманням італійського диплома вже старшокласників. В Італії іноземні студенти також можуть претендувати на місце в школі, але для цього їм необхідно довести високий рівень володіння італійською мовою, щоб вчитися нарівні з носіями мови. Навчання в італійських школах буде корисним студентам, які хочуть вчитися в країні за напрямками мистецтва, моди або дизайну, у чому Італія вважається однією з найсильніших в Європі.

Навіть короткотривалі канікули з вивченням італійської пожвавлять дитину та внесуть різноманітність у навчання. Італійська мова схильна розворушити навіть найбільш замкнутих студентів, адже вимагає емоційної подачі. Тому канікули в Італії тільки надихають дітей вивчати італійську з новими силами.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: