логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

англійська для дітей за кордоном від компанії АспектАнглійська - мова ділового світу, без знання якої неможливо уявити фахівця в сучасному суспільстві. Вивчення англійської для дітей за кордоном - це перший серйозний крок на зустріч успішному майбутньому дитини. В якості альтернативи курсам іноземних мов на батьківщині, табір з вивченням англійської за кордоном набагато ефективніший, адже дитина потрапляє у мовне середовище та може абстрагуватися від звичного кола спілкування. До того ж, дитячий англійський табір за кордоном дає можливість іноземним студентам вивчати англійську через знайомство з культурою та історією країни, що тільки підвищує інтерес до вивчення мови. Англійська - універсальна мова,  якою у світі говорить кожна освічена людина. Саме тому, англійські табори за кордоном поширені не тільки в низці англомовних країн, але і в країнах, де англійська не є рідною. Це дає можливість задовольнити апетит навіть найбільш вибагливих студентів, адже кожна країна приваблює своїми особливостями.

Вибір класичної країни з вивчення англійської зупиняється на Великобританії. Саме Англія - одна з небагатьох країн, яка пропонує табори за кордоном із вивченням англійської, що найбільше підходять для дітей молодшого шкільного віку. Адже курси англійської тут проходять на кампусах шкіл-пансіонів, які мають закриту територію та хороше спортивне обладнання. Не відстає в цьому питанні й Швейцарія: дитячі табори з англійською мовою за кордоном в цій країні підійдуть не тільки для малюків, а й для студентів, які звикли до навчання з максимальним комфортом. Дивовижна природа та вивчення англійської з мінімальним контактом з російськомовним населенням - такі переваги характерні для дитячих таборів в Ірландії.  

Діти, у яких є бажання поїхати далеко за океан, зможуть відвідати дитячий англійський табір за кордоном в США або Канаді. У країнах Північної Америки дитина перебуватиме в розмовному англійському середовищі разом з іншими іноземними студентами. У США діти можуть вибирати місцем навчання як райони популярних курортних міст, так і великі мегаполіси. Мовні програми для дітей в США також вирізняються насиченою екскурсійною програмою і поїздками в парки розваг. Те ж можна сказати й про табори в Канаді, де, до того ж, літній табір за кордоном з вивченням англійської мови вибирають як фундамент майбутнього навчання в середніх школах або коледжах країни.

діти з книжками вчать англійську за кордоном

Табори за кордоном з вивченням англійської мови батьки часто шукають тоді, коли хочуть, щоб дитина поєднала навчання з літнім відпочинком. У такому випадку, слід обирати програми на Мальті або Кіпрі. Мовні школи тут розташовані в межах найкращих курортів Середземного моря, а вивчення англійської залишить приємний відтінок сонячної засмаги. Схожий принцип програм таборів з англійською мовою за кордоном в Іспанії і Португалії. Хоча рідні мови там іспанська та португальська відповідно, проте з дітьми працюють викладачі з Англії, а, обираючи курси при міжнародних школах з навчанням англійською мовою, студенти і зовсім потраплять в англомовне середовище. Культура, архітектура та жаркий клімат піренейських країн - приємний бонус для студентів.

Дитячі табори за кордоном з вивченням англійської мови зустрінеш і в країнах, де зовсім відсутнє англомовне середовище та морські курорти - у Німеччині та Австрії. Вивчати англійську в цих країнах рекомендується студентам, які планують навчання в міжнародних школах. Адже літні англійські табори за кордоном в німецькомовних країнах переважно проходять на базі міжнародних шкіл, студенти зможуть освоїтися перед початком навчання. Поціновувачам азіатської культури знайдеться місце для вивчення англійської навіть в Бангкоку.

Навчання англійською в середніх школах за кордоном

Обирати країни для отримання середньої освіти англійською мовою - досить відповідальний момент, адже тут потрібно враховувати подальші перспективи дитини після закінчення школи. Англія залишається номером один серед англомовних країн за рівнем освіти. Саме на основі англійської системи освіти навчаються студенти в міжнародних школах у всьому світі - в Іспанії, Німеччині, Ірландії, Швейцарії, Португалії, на Мальті та Кіпрі. Університети Північної Америки вимагають диплом школи з американською освітою. Вчитися англійською мовою на основі американської системи освіти дають можливість середні школи в США, Канаді, Австрії, Швейцарії. Міжнародні школи, які пропонують програми середньої освіти англійською мовою, також поширені в Канаді, Іспанії, Швейцарії, Австрії, Німеччини, і зустрічаються в Італії, Франції, Чехії, Таїланді.

Читати більше про середню освіту англійською в Європі

 
Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: