логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

навчання на КіпріОстрівна держава в Середземномор'ї - Кіпр, вирізняється характерною Британії культурою та традиціями, які заклалися тут протягом довгих років колоніальної політики. Тому, іноземці часто розглядають Кіпр для вивчення англійської мови, а, з недавніх пір, їх цікавить і середня освіта на Кіпрі.

Навчання на Кіпрі для школярів має попит, найчастіше, в сім'ях емігрантів. Але й ті батьки, яким вдалося хоча б поверхнево проаналізувати європейські школи, знаходять на Кіпрі прийнятні ціни та чудові умови для здобуття середньої освіти. Водночас, як в державних школах предмети викладаються грецькою мовою, на острові з'являються приватні міжнародні школи, які готові відповідати найкращим зразкам європейських шкіл. Навчання на Кіпрі в приватних школах ведеться англійською, рідше французькою мовою, за американською, британською або французькою освітньою системою.

Приватні школи на Кіпрі представлені в найбільших містах: Пафос, Нікосія, Лімасол, Ларнака, але навчальні плани різних шкіл можуть істотно варіюватися. Те ж потрібно сказати й про процедуру зарахування та вимоги до абітурієнта. Але, сам процес вступу пройде більш легко, ніж у школах континентальної Європи. Тому, освіта на Кіпрі знайде своїх прихильників серед батьків, які шукають якість за прийнятну ціну.

Поширені стереотипи про те, що на курортному острові навчання відійде на другий план, варто розвіяти тому, що кампуси приватних шкіл відрізняються ізольованою територією, яка повністю розмежовує процес навчання та розваг. Але, без сумніву, навчання на Кіпрі обіцяє дітям багато сонячних днів.

Канікули на Кіпрі. Мовний табір на Кіпрі

У розпал туристичного сезону, дитячий табір на Кіпрі приваблює любителів морського клімату й активного туризму. Батьки часто віддають перевагу вивченню англійської саме на Кіпрі для дітей, адже існують прямі рейси, а переліт не займе багато часу. До того ж, існує ціла низка мовних шкіл, які розміщуються в серці найпопулярніших курортів, що не може не привернути увагу завзятих любителів пляжного відпочинку.

Мовний табір на Кіпрі - це завжди щось більше, ніж просто заняття в школі. Діти опиняться перед вибором безлічі факультативних занять і заходів з привабливою опцією водних видів спорту. Канікули на Кіпрі перетворяться у справжню літню пригоду. Але й для тих, хто шукає програми на час осінніх і весняних канікул, школи на Кіпрі запропонують аналогічні літні насичені курси. До того ж, острів залишається одним з улюблених місць для вивчення мови всією сім'єю завдяки низці програм для батьків і дитини.

 

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: