логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Зимові канікули у Франції

Зимові канікули для школярів у Франції кличуть провести у себе міжнародні школи, які обіцяють іноземним студентам насичений відпочинок, корисне навчання і багато спілкування. Перебування в таборі міжнародної школи означає, що дитина буде займатися у просторих класах, смачно харчуватися, брати участь у шкільних заходах, їздити на екскурсії та проводити вечори в компанії нових друзів. Просто, але зі смаком, як і все, що робиться у Франції. Табір у цій країні на зимових канікулах  варто відвідати дітям будь-якого віку. Франція ніколи не застаріє для дитячого відпочинку, а навчання в країні завжди залишатиметься захоплюючим.

Заняття на зимових канікулах у Франції можна відвідувати не тільки з французької  але і з англійської мови. Проте Франція традиційно розглядається як країна для вивчення рідної мови нації. Французьку на зимових канікулах у Франції їдуть вивчати переважно іноземні студенти з Європи. Серед ровесників, нехай і представників різних культур, діти почувають себе дуже комфортно. Не менша заслуга в цьому викладачів і співробітників школи, які грамотно формують навчальні класи і розподіляють студентів під час розважальної програми. Відправившись у зимовий табір у Франції, діти будуть розподілені за рівнем знань іноземної мови в групи, а за фізичною підготовкою та хобі – у спортивні секції та культурні заходи. Цим співробітники табору досягають стовідсоткового задоволення і користі від програми у студентів.

колаж учениця на зимових канікулах у Франції

Взимку діти очікують розваг, пов'язаних з особливостями цього періоду року. Тому в таборі не бракуватиме класичних зимових видів спорту. Звичайно, гірськолижними трасами можуть похвалитися далеко не всі школи у Франції, але спуски для початківців можна знайти і у невеликих селищах. Є також і внутрішньошкільні заходи, за які відповідають співробітники табору. Заслуговують уваги екскурсійні поїздки на зимових канікулах. Звичайно, у зв'язку з погодними умовами не всі стандартні екскурсії будуть актуальні взимку, але зате діти матимуть унікальну можливість побачити засніжену Францію. Що тут говорити, зимові канікули у Франції для дітей пройдуть яскраво, із захопленням та святковим настроєм.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: