логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Канікули в Південній Африці

Канікули в Південній Африканській Республіці (ПАР) – це незабутня і незвичайна подорож в екзотичну країну та цікаві заняття англійської мови для вашої дитини. Канікули в ПАР здивують і стануть відкриттям навіть для найдосвідченіших мандрівників.

Чим здивує дитячий табір в Південній Африці:

  • Великий вибір екскурсій від відвідування численних природних парків і заповідників, до відвідування Сан-Сіті, який називають африканським Лас-Вегасом.

  • Пляжами: в Кейптауні стикаються два океану - любителі більш теплих вод можуть відвідувати пляжі Тихого океану, і любителі прохолодною водної стихії відправляються на пляжі Атлантичного океану.

  • Водними видами спорту: Атлантичні пляжі ПАР користуються особливою популярністю серед серфінгістів. Любителі дайвінгу відправляються на підводні подорожі по затонувшим кораблям

  • Природою: у водах навколо Мису Доброї Надії часто можна побачити білих китів, пляжами гуляють колонії пінгвінів і морських котиків, навколо мису селяться перелітні птахи.

Що корисного принесе дитині поїздка в ПАР?

Мовна школа для дітей в ПАР розташована в Кейп-Тауні. Незважаючи на тривалий переліт в ПАР, навчання на курсах англійської в ПАР залишиться прекрасним спогадом на все життя. Через те, що в цій країні ви майже не зустрінете російськомовних студентів, прогрес у вивченні англійської в Південній Африці буде дуже значним.

Забронювавши курси англійська для дітей в ПАР, ваша дитина вирушить у незабутню подорож, яка подарує їй яскраві враження і нових друзів з усього світу. Діти, які приїдуть вивчати англійську на канікулах в ПАР будуть жити в престижному і безпечному районі Кейптауна, в закритій резиденції, яка охороняється, тому вам не доведеться турбуватися за їх безпеку.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: