логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Літні канікули у Португалії

Табір у Португалії під час літніх канікул стане вдалим рішенням при організації дитячого відпочинку. Відповідний клімат морського курорту, європейські стандарти викладання – і літні канікули в Португалії для дітей не змусять шкодувати про їх вибір.

Географічно, табори в Португалії розташовані в прибережній зоні. Цим пояснюються акценти, які розставляють в своїх програмах табори: багато спортивних ігор, культурних заходів і занять з англійської для покращення загальних знань мови. Дитині буде цікаво вчити англійську не в англомовній країні, тому що Португалія обіцяє море можливостей для отримання  різнобічних знань.

Ще одна особливість – це локалізація на кампусі школи-пансіону. Програми з вивченням англійської мови організовують школи, які дотримуються британської системи освіти та  викладають англійською мовою. Тому діти потраплять в школу з британськими традиціями, але розташовану в курортному середовищі. Такий літній табір в Португалії створить особливо комфортабельні та безпечні умови для проходження курсу, в тому числі і для юних учнів.

коллаж дети в летних лагеря в Португалии

Літні мовні табори в Португалії не пройдуть без занять водними видами спорту. Прогулянки на човнах та скутерах, каякінг, веслування – справжній активний відпочинок під жарким середземноморським сонцем. Діти не втратять шанс спробувати себе в новому виді спорту, щоб потім продемонструвати нові вміння своїм друзям. Поширені й командні види спорту: футбол, волейбол. Зустрічаються індивідуальні тренування з гольфу або тенісу. Загалом, спортивні заходи в таборі покрашують дітям відпочинок і навчання у Португалії на канікулах.

Літні канікули в Португалії не залишать без уваги особливості культури країни, що підігріє інтерес до навчання в цій країні. Хлопці будуть їздити околицями, відкривати для себе незвідані раніше місця та знайомитися з новими людьми. Навіть кілька тижнів у Португалії можуть докорінно змінити уявлення про місцевих жителів.

Приступайте до каталогу літніх шкіл в Португалії, де ви знайдете опис програм, вартість курсів, фотографії шкіл та учасників минулих років. Звертайтесь за детальною інформацією та іншими варіантами літнього відпочинку до консультантів компанії.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: