логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Володіння іноземними мовами в сучасному світі стає обов'язковою умовою не тільки для успішної кар'єри, але й для подолання культурних бар'єрів. Діти у шкільному віці не завжди турбуються про ці фактори, тому часто скептично ставляться до вивчення іноземних мов. Але молоде покоління, безперечно, проявляє інтерес до мов і культур різних національностей. Основна проблема в тому, що дітей потрібно стимулювати до цього. Особливо, що стосується вивчення іноземних мов, то це вимагає обов'язкової розмовної практики та спілкування з носіями мови, щоб чути мову й бачити емоції людей, які нею розмовляють. З цією метою, міжнародні мовні школи пропонують велике розмаїття курсів іноземних мов для студентів.

Вивченням англійської мови за кордоном цікавляться найбільше. Кожна англомовна країна знайде, чим вразити юного мандрівника. Найбільше студентів вивчають англійську в Англії, США або Канаді, деякі ж зупиняються на курортних пропозиціях від Мальти і Кіпру. До речі, Канада також пропонує вивчення французької мови, але діти все-таки вважають за краще вивчати французьку саме у Франції. Будь-який курс іноземної мови спрямований на досягнення розмовної практики та максимальної інтеграції в мовне середовище. Але діти та їх батьки повинні бути готові до великої кількості російськомовних студентів, які відвідують табори при школах, особливо в літній період. Щоб уникнути їхнього напливу, можна вивчати іноземні мови в період низького сезону - наприклад, на осінніх або весняних канікулах, а для вивчення англійської можна сміливо їхати в Ірландію, куди все ще їздять небагато студентів, які володіють російською.

колаж курси іноземних мов для дітей за кордоном

Існують країни, де можна вчити практично всі найпоширеніші європейські мови. Наприклад, Швейцарія дозволяє іноземним студентам обирати програму серед чотирьох мов: англійської, французької, німецької або італійської. Особливо комфортні мовні табори у Швейцарії для дітей молодшого шкільного віку. Чехія запропонує іноземним студентам, крім поширеної англійської, вивчати німецьку та чеську мови. Викладання німецької мови залишається сильним в школах Німеччини і Австрії, куди за отриманням знань планує їхати більшість студентів. Але навіть програми з англійською мовою знайдуться і в цих країнах.

Куди ж їхати дітям вивчати найгарячіші мови: іспанську та італійську? З огляду на обов'язкове вивчення цих мов у середовищі темпераментних місцевих жителів,їхати потрібно тільки на їхню батьківщину. Вивчати іспанську мову в Іспанії, поєднавши заняття з морським відпочинком, сподобається дітям будь-якого віку. Італія також потішить таборами на узбережжі, де вивчення італійської мови обов'язково пройде з яскравими заходами. Навіть якщо дитина не хоче вивчати ці мови, але хоче відвідати Іспанію або Італію, підберемо табір із вивченням англійської.

Обирайте іноземну мову і країну навчання, щоб сміливо відправити дитину в подорож, користь від якої не обмежиться лише новими знаннями.