логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Весняні канікули в Америці

Для дітей і підлітків, які нудяться в очікуванні яскравого, насиченого літа, в США знайдуться пропозиції, як з не меншим запалом провести канікули навесні. Табір в США на весняних канікулах – це досить цікавий досвід для будь-якого іноземного студента.
Діти приїжджають в розпал академічного року, тому на власні очі спостерігатимуть за процесом навчання американських школярів. Кількість російськомовних студентів, які відвідують табір в Америці навесні, помітно менша, ніж на аналогічних програмах у пік сезону. Таким чином, і практика англійської мови обіцяє бути безперервною. Вивчати англійську для дітей в США навесні буде цікаво й по-новому. Важливим є те, що і класи будуть відрізнятися меншою кількістю учнів, ніж у літній період, що забезпечить кожному ще більше індивідуальну увагу від викладачів. Це стосується не тільки навчання, але й екскурсій та розважальної програми.

Незважаючи на низку переваг, весняні канікули в США іноземним студентам можна провести далеко не у всіх штатах. Це пояснюється, в першу чергу, кліматичними особливостями. Дітям намагаються організувати відпочинок у теплих, приємних погодних умовах. Перший штат, який стоїть у черзі на розгляд весняного відпочинку для дітей - Каліфорнія. Температура навесні в Каліфорнії порадує сонячною погодою й температурою близько +20 градусів. Улюблене туристичне місце в США, Каліфорнія у весняний сезон не настільки переповнена туристами. Дітям вдасться покататися на всіх атракціонах в парках розваг і позасмагати на вільних шезлонгах.

коллаж дети на весенних каникулых в США

Табір на весну в США для школярів може пропонувати обмежену кількість хобі-курсів, адже центрів в Америці, які працюють в цей час року, небагато. Екскурсійна програма залишається аналогічною річній, а дозвілля, за яке відповідає школа, буде  проходити на найвищому рівні. Особливо враховуючи те, що табори здебільшого розташовуються на території американських шкіл або коледжів, де є вся необхідна інфраструктура для занять спортом, обладнання для творчих воркшопів.

Табори на весняних канікулах в Америці мають прийнятні ціни за програми, що зможе підкріпити бажання батьків відправити дитину на весняні канікули у США.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: