логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

іспанська для дітей за кордоном від компанії АспектІспанська мова - друга за поширеністю мова в світі, якою говорять жителі Іспанії, країн Латинської Америки й частина населення південних штатів в США. Вивчати іспанську дітям - суцільне задоволення: адже цю іноземну мову рідко зустрінеш у шкільній програмі. Вивчення іспанської може стати досить корисним хобі дитини. Іспанська також має багато схожостей з іншими мовами романської групи, у тому числі з італійською та французькою, тому дітям, які мають схильність до вивчення мов, іспанська стане справжньою знахідкою та базою для поповнення своїх знань.

Табори за кордоном з вивченням іспанської для дітей, насамперед, розглядають в Іспанії. Ця країна створена для дитячого відпочинку, причому кожна дитина зможе знайти там для себе щось цікаве. Дитячий табір за кордоном з вивченням іспанської подарує дітям найголовніше - це відчуття живої мови. Особливо, коли йдеться про іспанську, яку прийнято асоціювати з її темпераментними носіями. Невід'ємна складова вивчення будь-якої мови - це розуміння культури країни й традицій народу. Програма табору з іспанською мовою за кордоном спрямована саме на те, щоб дитина змогла на власні очі побачити всю самобутність культури, яку можна зустріти в Іспанії, а також велич її соборів та архітектури. Але найцінніше, що дають дитячі табори з вивченням іспанської за кордоном - це відчуття розмовної мови і можливість почути, з якими інтонаціями розмовляють місцеві жителі й побачити жести, з якими вони ведуть бесіду, що не передасть жоден викладач або підручник з іспанської.

Іспанія залишається одним із найпопулярніших напрямків для дитячого відпочинку, адже літні канікули з вивченням іспанської за кордоном діти зможуть провести в навчальних центрах, розташованих на узбережжі Середземного моря. А це можливості не тільки для відвідування пляжів в перервах між заняттями з іспанської, але ще й хороший шанс зайнятися спортом, який не вдається почати у себе вдома - заняття з вітрильного спорту, серфінгу й інших водних видів спорту з полюванням запропонують багато мовних шкіл.

Але не одними лише морськими курортами багата Іспанія. Навіть ті студенти, які не люблять пішохідні екскурсії та походи музеями вдома, в Іспанії змінять свою думку. Літній табір іспанської мови за кордоном, який розташований у Мадриді або Барселоні, відрізняється цікавою культурною програмою. Після участі у таких програмах, діти із захопленням розповідатимуть про іспанську архітектуру, тепер уже й володіючи іспанською мовою.

іспанська для дітей за кордоном

Також низка міжнародних шкіл Швейцарії пропонує двомовні програми з вивченням іспанської та інших європейських мов. Навчання у Швейцарії проходитиме у сучасних кампусах шкіл-пансіонів з прекрасною інфраструктурою. Вивчення іспанської можливе й на узбережжі Атлантичного океану - сонячна Флорида запрошує дітей вчити іспанську і жити в приймаючій сім'ї, члени якої володіють іспанською та англійською мовами. Таким чином, дитина отримує розмовну практику відразу двох мов, а табір з вивченням іспанської мови за кордоном перетворюється на справжню мовну пригоду.

Дітям, які вже були в таборах європейських країн, курси іспанської мови можна підібрати і в країнах Карибського басейну. Дитячі табори з іспанською мовою за кордоном, якими ми їх звикли бачити, тут відсутні. Вивчення іспанської в країнах Карибського басейну проходитиме в родині викладача індивідуально, але програма екскурсій і культурних заходів може бути підібрана під запит студента.

Середню освіту іспанською мовою традиційно отримують в Іспанії. Цим цікавляться діти, які розраховують вступити в державні або приватні іспанські університети. Знання іспанської допоможе значно заощадити кошти на оплату вищої освіти, адже академічні програми іспанською мовою коштують дешевше. Крім того, студенти іспанських шкіл навчаються на академічних програмах, які відповідають європейським стандартам.

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: