логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Зимові канікули в Чехії

Зимові канікули в Чехії для дітей - чудова пропозиція для студентів, яким цікаво поїхати в міжнародний табір за кордон. Організований за стандартами європейських таборів для іноземних студентів, табір у Чехії зробить зимові канікули для дітей справжнім святом. Англійську на зимових канікулах в Чехії вивчати легко, адже для іноземних студентів розроблюють спеціальні короткострокові програми, які допоможуть швидко й ефективно засвоїти новий матеріал. Такий короткий курс не переслідує мету кардинально підвищити рівень знань англійської мови у дитини. Це швидше можливість отримати живу практику, повчитися за методикою міжнародної школи та подолати бар'єр у спілкуванні з іноземцями. Тому програма захоплює так багато міжнародних студентів, і їх не лякає думка про те, що на канікулах доведеться відвідувати заняття.

Зимовий табір в Чехії не відстає від аналогічних програм літніх і весняних канікул за своїми культурно-розважальними заходами. Співробітники міжнародних шкіл прагнуть передати дітям знання про всю Чехію. Екскурсії охоплюють не тільки Прагу, але й поїздку в Карлові Вари, і навіть можливість відвідати німецький Дрезден. Діти перебувають у постійному русі, встигаючи за 10 днів переглянути основні багатства Чехії. Зимові канікули для школярів в Чехії потішать ще й ознайомчими турами чеськими університетами. Загалом, за період програми іноземні студенти можуть відвідати більше чотирьох навчальних закладів. Їм вдасться не тільки побувати на шкільних кампусах, але ще й дізнатися про особливості зарахування в кожен ВНЗ, ознайомитися з навчальними програмами, поспілкуватися зі студентами чеських університетів. Так, табір в Чехії на зимових канікулах може перетворитися в ефективну поїздку з метою планування подальшої вищої освіти.

коллажи дети на зимних каникулах в Чехии

Зимові канікули для школярів в Чехії випадають на період, коли вся країна з головою поринає у підготовку та святкування Нового року. Столиця буде прикрашена яскравими вогнями, а місцеві жителі й туристи будуть у піднесеному настрої. Іноземні студенти матимуть нагоду стати частиною цього великого свята під час перебування в чарівній зимовій Празі. Чим не привід провести зимові канікули в Празі?

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: