логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Літні канікули у Великобританії відповідають уявленням батьків про корисний відпочинок, а дітей - про цікаве проведення часу. В англійському таборі під час літніх канікул дитина буде зайнята вивченням мови та залучена в культурний відпочинок. До того ж, навчання проходитиме в Англії – країні, де не заговорити мовою королівської сім'ї практично неможливо.

Час у таборі для школярів на літніх канікулах можна провести по-різному: зупинившись в англійській школі-пансіоні з територією у 200 акрів або вивчаючи англійську в школах центральних районів Лондона, крокуючи на заняття повз Вестмінстерський палац. Літній табір в Англії рекомендують відвідати й зовсім юним мандрівникам, і ви самі переконаєтеся в цьому, коли побачите, які мальовничі ландшафти обирають міжнародні табори у ролі своїх локацій. Не залишать байдужими літні канікули в Англії й підлітків: зануритися в діловий ритм англійської столиці вдасться, обираючи програми для самостійного відпочинку. 

коллаж о детских каникулах летом в англии

А якщо у вас залишаються побоювання, чи зацікавить дитячий табір в Англії непосидючих учнів, тоді не гайте часу та переходьте до нашого каталогу. Заняття кінним спортом, тренування з футболу або гольфу в розкладі табору – ще одна причина, за якої варто розглянути Англію на літо. Під час занять із професійними інструкторами, діти швидше оволодіють технікою того чи того виду спорту, а також зможуть практикуватися на кращих спортивних майданчиках, які використовують сучасне обладнання.

Безперервне спілкування дитини у середовищі носіїв англійської призведе до того, що час у таборі в Англії пройде з подвійною користю для учня. Вивчаючи англійську в міжнародному середовищі, студент швидше пристосується до іноземної мови. Особливо, коли співробітники табору спрямовують студентів у відповідне русло, підбираючи їм розваги або заходи, які викликають зацікавленість і спонукають до обговорення.

Щоб не бути голослівними, звертайтеся за інформацією до каталогу, де перераховані літні мовні табори для дітей. Тут, крім опису програм, ви знайдете фотозвіти з торішніх курсів, відео зі шкільних кампусів та відгуки клієнтів. Схожі емоції викличе табір в Англії і у вашої дитини.

Оцінка: 
Середнє: 5 (9 голосів)

Поділитися: