логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Відень, АвстріяНавчання в Австрії продовжує мати попит в Європі, адже відрізняється своїми традиціями та багатою історією. Багато студентів прагнуть потрапити в навчальні установи Австрії, оскільки вони відтворюють європейський рівень навчання, і, до того ж, відрізняються меншою вартістю. Австрія також продовжує залучати студентів, які хочуть здобути освіту в Європі, завдяки особливому природному ландшафту, своїм можливостям для активного спорту і туризму.

Коли йдеться про повну загальну середню освіту, Австрія має репутацію прийому іноземних студентів на навчання у приватні школи. Середня освіта в Австрії є обов'язковою для дітей у віці від 6 до 15 років. Після закінчення 9 класу учень може продовжувати навчання у старшій школі для отримання атестата, який дозволяє вступати в австрійські університети.

Освіта в Австрії в міжнародних школах характеризується підвищеними стандартами. Приватні школи в Австрії можуть похвалитися кращою інфраструктурою і ширшим полем можливостей, ніж державні. Викладачі міжнародних шкіл - це досвідчені фахівці, які, найчастіше, працювали в різних країнах і мають особливий підхід до іноземних студентів.

випускники середньої школи в АвстріїНавчання в Австрії можливе англійською або німецькою мовою. Низка приватних шкіл пропонує одразу декілька навчальних програм на вибір, тому в межах однієї школи можна навчатися різними мовами. Навчання в Австрії англійською зустрічається в школах, які пропонують міжнародну програму International Baccalaureate. Це може викликати здивування, адже традиційно англійською мовою студенти вчаться у школах Англії, але здобути освіту в Австрії англійською - це хороший старт для подальшого навчання в університетах Європи та Америки.

Канікули в Австрії. Дитячий табір в Австрії

Табори в Австрії для школярів пропонують вивчення німецької та англійської мов. Австрія залишається популярною для дітей у літній сезон, коли студенти шкіл-пансіонів роз'їжджаються на канікули та залишають кампус вільним для учасників табору.

Під час літніх канікул німецька мова вивчається легко, а головне швидко, адже учні повністю потрапляють у мовне середовище, тому німецька для дітей в Австрії залишається пріоритетним рішенням для батьків. Не відстає й англійська мова, вивчення якої пропонують кілька шкіл-пансіонів в Австрії. Таким чином, мовний табір в Австрії зможе відповідати запитам у вивченні найпопулярніших європейських мов.

школярі на екскурсії в мовному таборі в АвстріїЧасто програма дитячого табору супроводжується насиченою культурною програмою. Особливість дитячого табору в Австрії полягає у тому, що у розпорядку дня будуть міститися прогулянки на природі, вилазки в гори та кемпінги біля озера. У вихідні школи організовують поїздки в великі австрійські міста або відвідування визначних пам'яток країни. Таким чином, культурна програма буде значно доповнювати заняття в класах, гарантуючи мовну практику під час шкільних канікул в Австрії.

Вивчати англійську для дітей в Австрії - поширена практика серед студентів, які мають намір продовжити навчання в австрійській школі. Таким чином, діти готуються до майбутнього навчання та отримують можливість освоїтися в межах школи до початку навчального року. Канікули в Австрії - це можливість насолодитися чистим повітрям і барвистою природою, якою багата країна. Детальніше...

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: