логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Навчання в ІспаніїЗдобути освіту в Іспанії прагнуть все більше іноземних студентів, адже ця країна може запропонувати гідне навчання європейського рівня та занурення в особливе культурне середовище, характерне лише країнам Піренейського півострова. Існує 3 типи навчальних закладів, де надається середня освіта в Іспанії:

  • Державні школи Іспанії

  • Напівдержавні школи Іспанії

  • Приватні школи Іспанії

Перші повністю фінансуються з бюджету країни, навчання є абсолютно безкоштовним для іспанців, проте державні школи в Іспанії повністю закриті для іноземних студентів.

Напівдержавні школи отримують матеріальну допомогу з боку церкви та місцевої влади, а навчання продовжує базуватися на іспанській освітній системі з поглибленим вивченням іноземних мов.

Приватні школи в Іспанії, загалом, це міжнародні школи, які орієнтуються на іноземних студентів. Навчання в Іспанії в такому навчальному закладі ведеться англійською мовою за міжнародною програмою середньої освіти (International Baccalaureate). Можна зустріти школи з англійською та американською системами освіти. Навчання в Іспанії за міжнародними програмами також передбачає, що студентам необхідно вивчати кілька обов'язкових предметів з іспанської системи освіти. Також, іспанська мова обов'язково вивчається в приватних школах Іспанії. Варто звернути увагу на регіон, де знаходиться школа, адже студенти повинні будуть вивчати й другу іноземну мову, якщо вона там присутня. Так, під час навчання в іспанських школах, розташованих в Каталонії, обов'язковим для вивчення буде каталонська мова.

Канікули в Іспанії. Іспанська для дітей в Іспанії

Діти на канікулах в ІспаніїВсім охочим їхати на навчання до Іспанії, які ще не готові до повноцінного переїзду в цю країну, надається шанс вивчати англійську або іспанську мову під час літніх канікул в Іспанії. Програми мовного табору в Іспанії розроблені під  запити іноземних студентів, враховують вік дітей, період адаптації та складності в комунікації в перші дні навчання. Вивчення іспанської для дітей в Іспанії часто поєднують з літнім відпочинком, адже більшість літніх центрів знаходяться в районах популярних морських курортів. Таким чином, перебування в літньому таборі в Іспанії стає справжнім святом для дітей.

Зимові канікули в Іспанії, хоч і поступаються за чисельністю літнім таборам, але теж мають своїх шанувальників. Все тому, що взимку в Іспанії діти потрапляють на справжнє свято Різдва, і, без сумніву, повертаються додому з новим культурним досвідом та кращою іспанською. Чим не приваблива пропозиція, щоб провести канікули в Іспанії?

Студентам, яких цікавить вступ у кращі школи Іспанії, а також вивчення іспанської для дітей в Іспанії, консультанти нашого агентства нададуть допомогу в підборі школи та програм таборів.

 
Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: