логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Канікули в Швейцарії вразять як найменших учнів, так і вже досвідчених мандрівників. Швейцарські дитячі табори дуже виділяються серед мовних шкіл Європи завдяки підвищеному комфорту та відмінній комплектації навчальних центрів. Під час програми в період літніх, зимових або весняних канікул, дитина побачить Швейцарію з різних сторін.

Чим здивує дитячий табір в Швейцарії?

Під час пошуку мовного табору в Швейцарії, батьки зіткнуться із викладанням декількох іноземних мов у школах: англійської, французької, італійської та німецької. Це буде плюсом для дітей, які вже вивчають кілька мов і хочуть отримати додатковий досвід у Швейцарії. Школярі потраплять у міжнародне середовище, де в межах однієї школи іноземні студенти будуть практикувати різні європейські мови.

Англійська на канікулах в Швейцарії зустрічається в таборах при школах-пансіонах з британською системою освіти та правом отримання міжнародного диплома. У цих школах особливо сильна академічна підготовка, адже викладачами в таборі часто виступають педагоги школи. Крім того, приватні школи орієнтовані на іноземних студентів, тому атмосфера в навчальних закладах буде відповідною. Справжньою знахідкою для шанувальників гірськолижного спорту стане табір на зимових канікулах у школі, де діти будуть перебувати під пильним наглядом інструктора.

колаж діти у мовних таборах на канікулах у Швейцарії

У найбільш мальовничих місцях країни дитячі табори в Швейцарії організовують міжнародні школи. Відпочинок у Швейцарії буде нерозривно пов'язаний із заходами на природі, тому місцевість для своїх навчальних центрів міжнародні школи обирають скрупульозно. Вчитися з видом на Альпи і жити в резиденції на березі озера, погодьтеся, звучить заманливо.

Що корисного принесе дитині поїздка в Швейцарію?

Під час поїздки до Швейцарії, дитина зможе сформувати навички спілкування іноземною мовою та побороти невпевненість у своїй розмовній мові. Масу нових відчуттів подарують учневі екскурсії та культурно-ознайомчі поїздки, якими кожна школа намагається здивувати своїх студентів. Дитина повернеться додому захоплена новим видом спорту або залучена до незвіданого раніше жанру мистецтва. Проведені канікули в Швейцарії відкриють школярам нові аспекти не тільки країни, але й своїх можливостей та характеру.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: