логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Мовні курси за кордоном для дітей цілий рік. Підготовка до вступу в університети за кордоном

Вивчення мов

Зацікавлені тривалими програмами за кордоном, батьки і діти вже мають на меті конкретні цілі. По-перше, це підготовка до вступу в університети за кордоном, підготовка до навчання в школах-пансіонах або підготовка до міжнародних іспитів за кордоном. Важливо розуміти, навіщо вибирати ці програми, і як вони допоможуть вплинути на академічне навчання.

вивчення іноземної мови для дітей за кордономЦілорічні мовні курси для дітей за кордоном допомагають дитині пристосуватися до країни перед подальшим навчанням. Навчання у школах або вищих навчальних закладах на перших етапах завжди здасться складним і цілковитим відмінникам. Навіть якщо батьки впевнені в тому, що дитина володіє мовою на високому рівні, це ще не означає, що вона може вільно користуватися нею на заняттях. А втрачати рейтинг через адаптаційний період не хочеться нікому. У такому випадку дітей рекомендується відправляти в мовне середовище, як мінімум, за кілька місяців до початку академічних програм. Так, після цілорічних програм, діти зможуть швидше подолати мовний бар'єр, освоїтися на новому місці і з упевненістю почати навчання.

Тому, до прийняття рішення про отримання середньої освіти за кордоном, варто задуматися про підготовку до навчання в школах-пансіонах. Багато приватних шкіл проводять такого роду навчання у своїх кампусах в період літніх канікул або пропонують програми, тривалістю в один рік, триместр або 4-х тижневий курс. Школи з практикою постійного прийому іноземних студентів наголошують на тому, що хороший рівень мови та розуміння граматики - ще не показник того, що дитина готова вчитися за новою шкільною системою. Особливо складно перелаштуватися на вивчення предметів нерідною мовою, адже всі вони мають специфічну лексику й термінологію, з якою студентам не доводилося зустрічатися раніше. З урахуванням усіх цих моментів і були розроблені курси підготовки до навчання в школах-пансіонах.

Деякі мовні центри мають партнерські відносини з університетами і коледжами країни. Домовленість дає можливість учням, які закінчили цілорічні програми, вступити потім до університетів і бути зарахованими до лав повноправних студентів. Програми, орієнтовані на подальше навчання, передбачають також вивчення дисциплін англійською, або будь-якою іншою мовою навчання. Наприклад, якщо дитина має намір вивчати бізнес в університеті, в межах підготовки до вступу в університети за кордоном учневі буде запропоновано вивчати основи математики й економіки.  

підготовка до єкзаменам для дітей за кордономБудь-який іспит буде успішним, якщо звернути на нього особливу увагу, обравши підготовку до міжнародних іспитів за кордоном. Викладачі на таких курсах часто входять до складу комісій із прийому іспитів або займаються розробкою завдань для тестування. Тому вони, як ніхто, знають, на що варто сконцентрувати увагу іноземним студентам, щоб успішно скласти іспит. Багато мовних шкіл, які проводять цілорічні програми, також акредитовані й мають право проводити тестування у своїх центрах, що також буде зручно для дитини.

Мова цілий рік - це не лише навчання. Це ще й унікальний досвід проживання за кордоном, коли дитина може вийти із зони комфорту, опинившись у новому середовищі. Крім того, для допитливих дітей школи часто залишають право комбінувати міста при вивченні мови тривалий період у межах одного мовного центру. Це дозволить розширити світогляд і відкрити для себе невідомі раніше місця.

Часто перебування на цілорічних мовних курсах за кордоном дає дитині багато корисних знайомств з ровесниками з різних континентів. Тривалі програми хороші ще й тим, що вартість занять за тиждень зменшується з вибором тривалішого періоду навчання. Тому, якщо батьки регулярно відправляють своїх дітей за кордон на короткі канікули, в якості альтернативи варто звернути увагу на цілорічні програми, які значно покращать рівень володіння мови за одну поїздку.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: