логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Навчання в родині викладача. Програми навчання з проживанням в сім'ї викладача

Вивчення мов

навчання в сім'ї викладача за кордономЧому мовні курси в родині викладача популярні по всьому світу? Основна перевага навчання з проживанням в сім'ї викладача в тому, що дитина буде жити вдома у педагога, тому, фактично, процес навчання не буде зупинятися і після занять - в кожній розмові педагог допомагає і підштовхує дитину говорити на мові, знаходячи потрібних слів або виправляючи граматику і вимова. Акцент робиться і на максимально персоналізованому навчанні: курс розробляється з урахуванням індивідуальних потреб учня, а соціальна програма підбирається під інтереси дитини. Вивчати мову в родині викладача буде цікаво навіть тим студентам, які відвідали безліч мовних шкіл до цього.

Щоб батьки були інформовані про майбутню поїздку на навчання в сім'ю викладача, інформація про приймаючій сім'ї висилається задовго до самої поїздки. Батьки зможуть побачити будинок, в якому будуть проживати діти, ознайомитися з характеристикою сім'ї і дізнатися про досвід викладання вчителі, який безпосередньо буде займатися з дитиною. А в разі необхідності, консультант буде радий пропрацювати індивідуальний запит про мовні курси в родині викладача. Додаткові опції завжди доступні для студентів, які вимагають особливого підходу - індивідуальне харчування, особиста ванна, персональний догляд за дітьми і багато іншого.  

Програми навчання в сім'ї викладача, в основному, зводяться до кількох узагальнених категорій: стандартний курс, вивчення мови для підготовки до іспитів і академічний мову. Батьки і діти самі вибирають тривалість та інтенсивність навчання, а кількість уроків може варіюватися від 15-и до 30-и в тиждень. Можна урізноманітнити проведення часу в країні, додавши спортивні тренування і більш насичену екскурсійну програму.

Вивчення мови в сім'ї викладача буде безпосередньо впливати на розвиток навичок читання, сприйняття мови на слух, розмовної і письмової мови. Викладач зосередиться також на незнанні конкретних тем в граматиці і освіжить словниковий запас новою лексикою. Перш ніж почати займатися, вчитель оцінить рівень знань студента, виходячи з чого, спланує подальший план уроків. Оцінка буде проведена і в кінці навчання, для того, щоб побачити прогрес в навчанні. Все це буде відправлено батькам, щоб вони самі могли простежити успіх дитини. А результати не змусять себе чекати, адже індивідуальні заняття з англійської в родині викладача куди ефективніше, ніж місяці, проведені на групових курсах.  

колаж навчання в сім'ї викладача за кордоном

Час, проведений з родиною за обіднім столом і вечорами - відмінна можливість для дитини закріпити аспекти мови, вивчені на уроках. Це цінується ще і тим, що дитина також дізнається багато нового про культуру тієї країни, де він знаходиться, про її місцевих традиціях і повсякденному житті. Це важлива частина досвіду і не дарма навчання з проживанням в сім'ї викладача залишається хорошою підготовкою перед тривалим академічним навчанням в країні.

Програми навчання в сім'ї викладача доступні на різних мовах: англійській, німецькій, французькій, іспанською та італійською. Найпопулярнішими напрямками залишаються Великобританія, Канада, Франція, Мальта, США, Німеччина, Швейцарія, Іспанія, Італія. Англійським в родині викладачами продовжують цікавитися все більше бажаючих, а навчання з проживанням в сім'ї викладача в Великобританії складає конкуренцію навіть розкрученим програмами дитячих мовних таборів. Підібрати індивідуальну програму мовних курсів в родині викладача допоможуть консультанти компанії «Аспект».

 

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: