логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Під час пошуку дитячих канікул у США, батькам разом з дітьми доведеться добряче подумати, перш ніж зупинитися на одній програмі. Калейдоскоп дитячих програм і локацій, якими можуть похвалитися дитячі табори в США, не перестає дивувати школярів з різних куточків світу. Приєднуйтесь і ви до числа задоволених клієнтів, які вирішили подарувати дитині канікули в Америці.

Чим здивує дитячий табір в США?

Жити на Манхеттені з видом на Central Park, ловити хвилю на пляжі Venice Beach, навчатися у стінах багатовікового університету – табір в Америці підійде під будь-які дитячі запити. Особливо різноманітний вибір програм в літній сезон, але характерна риса країни в тому, що канікули в США для школярів можна підібрати взимку в сонячних штатах. У міжсезонний період справжньою знахідкою стануть весняні програми із цікавими екскурсіями. Особливо великий вибір програм у США на університетських кампусах. Це не дивно, адже кожна дитина мріє стати студентом престижного американського вузу, а канікули в Америці дадуть можливість наблизитися до цієї мрії.

коллаж дети на каникулах в США

Табір в Америці не вписується у звичне уявлення батьків про дитячий відпочинок і навчання, адже це завжди щось більше, ніж просто заняття у класах і культурні заходи. Занурення в американську культуру, пізнання історичної спадщини американської нації – з цим дітям допоможе впоратися персонал табору, який складає розклад, прислухаючись до дитячих побажань з року в рік.

Що корисного принесе дитині поїздка в США?

Канікули, проведені в Америці, розширять знання дитини про цю країну та її культуру, а головне – розуміння важливості вивчення англійської мови. Під час поїздки в США діти побачать, які можливості відкриває англійська мова, зі скількома цікавими людьми можна поговорити і як багато оригінальних місць можна відвідати. Канікули в США для школярів ламають стереотипи про життя за океаном, розбурхують і вселяють енергію на весь навчальний рік.

Ознайомтеся з каталогом, де представлені дитячі табори в США, програми в період літніх, зимових, осінніх і весняних канікул.

Оцінка: 
Середнє: 5 (5 голосів)

Поділитися: