логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Середня освіта в Таїланді

Мова навчання

 

Освіта в Таїланді пройшло крізь безліч традицій. Якщо раніше, навчання дітей в Таїланді здійснювалося буддійськими ченцями, а до знань допускалися тільки хлопчики, то сучасна система освіти перебуває під опікою держави і обіцяє всім громадянам безкоштовну середню освіту протягом 12 років.

Обов'язкова середня освіта в Таїланді – це 9 років навчання. Перші 6 років відносяться до початкової школи, наступні 3 роки – молодша середня школа. Примітно, що навчання в Таїланді, в перші три роки базової початкової школи, проходить в садку. Це не обов'язкова вимога, але там діти у віці 3-5 років вже готуються до школи, а в країні є навіть окремі спеціалізовані садочки з ухилом на різні науки.

Розпочавши навчання в школі в Таїланді, діти опиняються на другій ступені середньої освіти. Третя щабель підводить дитину до завершення обов'язкової освіти, яку він проходить у віці 12-14 років. По закінченню кожного класу, школяр здає обов'язковий державний іспит. Існує 2 спроби, у разі провалу обох батьків дитини буде запропоновано залишити своє чадо на другий рік або перевестися в іншу школу.

Щоб продовжити навчання в університеті, студентам, крім обов'язкових класів, необхідно закінчити ще 3 роки старших класів середньої школи і здати іспит A-NET (Ускладнений Національний Освітній Тест). Навчання в Таїланді на четвертій сходинці буде еквівалентом британською програмою A-level, міжнародного диплому International Baccalaureate або американської старшій школі US-High School Diploma. Студенти, точно також як їхні ровесники зі споріднених програм в Європі та Америці, будуть вивчати вузькоспеціалізовані предмети, вибираючи для себе один або два факультативних курсу. Це можуть бути наукові дисципліни, математика, іноземні мови або соціальні науки.

коллаж дети в средней школе в Таиланде

Надходження в університет залежить від декількох факторів. Основне – це результати тестування по закінченню базового 9-ти річного навчання (O-NET) та тестування по закінченню старших класів середньої школи (A-NET). На додаток, їм необхідно здати вступний іспит в університеті їх вибору. Понад 40% студентів вступають до університетів по закінченню 12-ти річного навчання в таїландській середній школі.

Система оцінювання в державних школах одна: від 1 до 4 балів, де 1 бал – це найнижча оцінка, а 4 бали – найвища. Всі державні школи Таїланду мають схожий графік початку занять і період шкільних канікул. У Таїланді, із-за кліматичних умов, навчальний рік починається в травні і триває по квітень.

Існує ряд міжнародних шкіл, навчання в яких відбувається англійською мовою. Використовуючи стандарти британської або американської системи освіти, школи-пансіони Таїланду готують іноземних студентів до вступу в світові університети. Багато англійські програми, а також міжнародні приватні школи Таїланду, можуть використовувати американську систему оцінювання A, B, C, D, F, де A – це чудово, а F – не здано. Міжнародні школи-пансіони Таїланду дотримуються прийнятих стандартів на Заході, тому у них залишається схоже нам початок навчального року, з канікулами в літні місяці, на Різдво та Великдень. Навчання в Таїланді англійською мовою, крім усього іншого, буде гарною альтернативою європейської або американської школи, з властивою азіатською культурою і традиціями.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: