логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Середня освіта на Мальті

Система освіти на Мальті поділена на три сектори: початкову школу (5-11 років), середню школу (11-18 років) та вищу школу. Обов'язковою вважається середня освіта на Мальті до 16 років. Навчальні заклади на Мальті поділяються на державні, церковні та приватні, які стають основним вибором для зарубіжних студентів. Церковні школи мають відмінну репутацію, але потрапити в ці школи іноземним студентам не так просто, адже крім хорошої успішності, дитині треба бути католиком. Вони частково фінансуються церквою, а також стягують плату з батьків учнів. Приватні школи-пансіони на Мальті повністю пристосовані до потреб іноземних студентів. Вони мають власну закриту територію, де, зазвичай, розташовані навчальні корпуси, спортивна інфраструктура та резиденція для проживання. Навчання в приватних міжнародних школах платне, але їх перевага в тому, що, наприклад, британську школу тут вдасться закінчити значно дешевше, ніж в Англії.

Коли йдеться про міжнародні школи, варто згадати й середовище, у якому перебуватимуть діти під час навчання. Діти вчитимуться пліч-о-пліч з учнями з інших європейських країн, а також з російськомовними студентами. Школа-пансіон Мальти не буде надмірно вимогливою на етапі вступу, якщо порівнювати з конкурсами в деякі школи Англії, Швейцарії чи Німеччини. Співробітники шкіл – досвідчений викладацький колектив, який враховує період адаптації іноземних студентів і допомагає їм впоратися з труднощами, що виникають у навчанні.

Дотепер школи на Мальті нагадують симбіоз британської та мальтійської систем освіти. Англійська – офіційна мова викладання на острові, але деякі державні школи навчають мальтійською. Діти проходять всі базові дисципліни в середній школі, серед обов'язкових предметів – англійська мова, математика, соціальні та природничі науки, інформатика, іноземні мови. Крім того, деякі школи роблять можливим вивчення додаткових предметів: економіки, малювання, релігії та інших. Після закінчення школи, учні отримують атестат MATSEC, хороші результати якого дозволять випускникам продовжити навчання на Мальті у вищій школі – університетах або коледжах острова.

Варто зазначити особливості Мальти, як країни для навчання в середній школі. Мальта приваблює розвиненою інфраструктурою, транспортним забезпеченням і привабливими туристичними локаціями. Школи на Мальті для дітей розташовані далеко від галасливих курортних зон, але в оточенні мальовничих пейзажів острова. Погода тішить приємним кліматом цілий рік, а студенти у будь-які вихідні можуть поїхати на море. Незважаючи на те, що Мальта знаходиться на відстані від європейського континенту, міжнародний аеропорт Мальти у місті Валетта приймає рейси з усіх куточків Європи.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)

Поділитися: