логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Французька система середньої освіти здобула репутацію однієї з найкращих у всьому світі, адже має національну навчальну програму, традиційні методи навчання та  високі академічні стандарти.

Середня освіта у Франції розділена на три етапи: починається з обов'язкової молодшої школи і так званого «коледжу», де навчаються діти 6-11 років і 11-15 років відповідно. Учні проходять базові предмети із загальних галузей знань. Подальше навчання триває 2-3 роки в «ліцеї», що є аналогом старшої школи. У ліцеї можна отримати загальноосвітню, технологічну або професійну освіту. Обираючи перші два напрями, дитина отримує атестат про середню освіту – Baccalaureat, з ухилом на одну з 3-х спеціалізацій: економіка, література або природничі науки. Ті студенти, які не розглядають вступ до університету, вибирають професійне навчання. Навчання в школі Франції в цьому напрямі дає вузькоспеціальні знання і навички, які знадобляться для робочих професій. Воно також розділено на кілька категорій: природничі науки та промислові технології, природничі науки й лабораторні технології, медико-соціальні науки. Таким чином, ще з підліткового віку дітям необхідно визначати свою майбутню професію і прокладати дорогу до її досягнення.

студенты международной школы во ФранцииСередню освіту у Франції можна отримати в державних і приватних школах. Незважаючи на це, держава затверджує всі шкільні плани для цих видів шкіл, а освіта залишається світською. Навчання, здебільшого, ведеться французькою мовою. Але є й приватні школи Франції, які пропонують програми англійською мовою для іноземних студентів. Так, навчаючись у Франції, діти можуть отримати міжнародний диплом International Baccalaureate, який визнається провідними університетами у всьому світі, або навчатися за програмою американських і британських шкіл. Приватні школи, найчастіше, надають проживання для своїх учнів і мають чудову інфраструктуру. Такі школи-пансіони у Франції можуть зібрати представників 50-ти й більше національностей, але все одно будуть відстоювати навчання за французьким зразком.

У Франції, як у сучасній європейській країні, створюються єдині права та умови для всіх студентів, які обрали навчання у школі. Але не тільки цим приваблює Франція все більше іноземних студентів. Завдяки ціновій політиці шкіл, отримати середню освіту у Франції вдасться набагато дешевше, ніж у сусідніх країнах - Англії чи Швейцарії. Школи також можуть відрізнятися за своєю спеціалізацією, тому пошук найкращих шкіл Франції, які будуть мати той чи той профіль, може зайняти багато часу. Консультанти компанії «Аспект» знайдуть і порадять школу, з огляду на подальші перспективи учня після її закінчення.

 
Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: