логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Середня освіта в Італії

студенты школы Canadian College Italy в ИталииШлях до європейського диплому та міжнародного досвіду проходить через середню освіту в Італії. Ці та інші можливості відкриваються перед іноземними студентами, які зупиняють свій вибір на навчанні в італійських школах.

У приватних школах Італії навчається менше 10 відсотків місцевих школярів. До складу цих установ входять школи, які керуються релігійними організаціями, школи з неортодоксальними методиками навчання та зарубіжні міжнародні школи. В Італії існує низка міжнародних шкіл з англійською мовою навчання. Такі школи пропонують найкращу альтернативу для іноземців, які хочуть, щоб їхні діти продовжили освіту за британською чи американською системою. Міжнародні школи в Італії розташовані у великих міських центрах і варіюються від дошкільних закладів до середніх шкіл, з учнями віком від 3 до 19 років. У школах представлені різноманітні навчальні програми – від британських GCSE та A-level до американського диплома High School і диплома міжнародного зразка IB.

Школи пишаються різноманітністю спортивних та позакласних заходів, а деякі навіть можуть похвалитися закритою територією в декілька акрів. Багато міжнародних шкіл в Італії пропонують двомовні програми, що дозволить студентам скласти італійський державний іспит, якщо вони мають намір продовжити навчання в університетах італійською мовою. Не всі приватні школи Італії пропонують проживання на кампусі, так як денних шкіл значно більше, ніж шкіл зі своєю резиденцією. Тому при виборі школи в Італії відразу необхідно уточнювати, де проживатиме дитина під час навчання.

Саме школа-пансіон в Італії найбільше підходить для іноземних студентів. На кампусі є все необхідне для комфортного навчання та проживання. Такі школи пропонують більше секцій для своїх учнів, а також усі необхідні умови для розвитку. Зазвичай, школа-пансіон має обмеження за віком: вчитися в такому закладі можуть учні старших класів середньої школи.

Приватні школи Італії мають низку переваг. Вони пропонують турботливу та безпечну атмосферу, що особливо важливо для закордонних студентів, які проживатимуть далеко від батьків. До того ж приватна школа в Італії може запропонувати додаткові факультативні уроки або більш інтенсивне вивчення дисциплін. Приватні школи, зазвичай, мають менше учнів, ніж державні. Можна підібрати школи з ухилом на класичні дисципліни, науки, іноземні мови чи навіть технічну підготовку. У приватних італійських школах слід очікувати дисципліни та режиму, а робочий день студентів може бути повністю розписаний.

Оцінка: 
Голоси відсутні

Поділитися: