логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Середня освіта в США: ключ до успішного життя для дитини

кампус средней школы в США

Всі знають, що Америка – це країна можливостей. Але не багато хто при цьому пам'ятає, що, насамперед, це місце рівних можливостей для всіх. Так історично склалося, що США є багатонаціональною державою з величезною кількістю культурних відмінностей між мешканцями. Тим не менш, американська система освіти дотримується не тільки високої якості освіти, а й принципу рівності всіх незалежно від того, звідки приїхала людина, яка її раса, і які у неї культурні орієнтири. Саме тому можна сміливо стверджувати, що середні школи США - це ідеальне місце для тих, хто хоче дати своїй дитині найкращу середню освіту за кордоном.

Середня освіта в США: школи в Америці

Школи в США проводять відбір дітей з найменшого віку – можна почати вчитися з п'яти років. Перший рік навчання називається «підготовчий клас». Там з дітьми працюють вихователі, які переважно в ігровій формі пояснюють їм ази наук, таким чином, готуючи до школи. В шість років, після підготовчого класу, діти переходять у початкову школу і починається, безпосередньо, навчання, яке триває від чотирьох до п'яти років. З одинадцяти років учні вступають у середню школу, яка триває до 14 років. Протягом навчання діти опановують кілька обов'язкових дисциплін - математику, англійську мову, фізкультуру, а також інші предмети на вибір. Потрібно відзначити, що багато шкіл в Америці об'єднують початкові і середні класи в загальну "primary school", що означає "початкова школа". Ну а з 14 років вже розпочинається найбільш відповідальний період навчання – «вища школа», яка охоплює 9-12 класи. У цей період учні вільні у виборі предметів. Важливими є лише ті, які необхідні, щоб отримати диплом про середню освіту.

обучение в школа-пансионах в СШАВодночас, як американські діти вступають у державні школи, адже вони безкоштовні для них, діти з інших країн обирають приватні заклади, які бувають денними або пансіонами. Приватні школи-пансіони відмінно підходять для іноземних дітей, і ми пояснимо чому.

По-перше, в таких закладах діти живуть на території школи. Це дуже зручно, адже якщо ви вирішите відправити свою дитину навчатися в США – вона завжди буде під опікою персоналу школи, який знаходиться там сім днів на тиждень.

По-друге, приватні школи-пансіони враховують той факт, що деякі учні приїхали з інших країн і розробляють спеціальні програми. Це означає, що адаптація в школі проходить безболісно і завжди є можливість взяти якісь додаткові курси.

Ну і, по-третє, приватні школи-пансіони мають не тільки власну територію з резиденціями для учнів, але й відмінну інфраструктуру. Басейни, тенісні корти, футбольні поля, тренажерні зали, спортивні зали, арт-студії, театри – все це знаходиться прямо на теренах школи. Це стане у пригоді тим учням, які не можуть жити без свого улюбленого виду спорту або хобі: різноманітні гуртки та секції завжди чекають на нові таланти.

Рік навчання у подібних приватних школах-пансіонах в США коштуватиме в середньому починаючи від 41000 USD. Однак, зауважте, що для того, щоб вступити до школи в Америці, іноземні діти повинні мати хороший рівень англійської, а також хороші оцінки в табелі успішності.

студенты средней школы в АмерикеНа фініші навчання у школі, всі без винятку діти складають академічний іспит SAT, обов'язковий для продовження освіти. Варто згадати, що у школах США поширені програми, створені для двох фінальних років школи – Advanced Placement і International Baccalaureate. Діти поглиблено вивчають обрані предмети на рівні, який відповідає університетському, та набирають певну кількість кредитів. Найголовніша перевага цих програм полягає в тому, що набрані кредити зараховуються університетом при вступі. Крім того, іноді вони навіть зараховуються певними університетами як перший курс навчання за умови хороших підсумкових оцінок.

Щоб допомогти вам зрозуміти, що таке справжня американська школа, є спеціальні програми, які пропонують дітям повчитися у приватних школах-пансіонах або в державних школах. Дитина може провести кілька місяців або семестрів навчаючись разом з американськими школярами, подивитися, чим вони займаються у вільний час і де живуть. Це своєрідна унікальна можливість, так званий тест-драйв школи в США для дитини та її батьків. Не прогавте таку можливість і перегляньте просто зараз у нас на сайті список американських шкіл доступних для вступу! А ми, в свою чергу, будемо раді підібрати вам саме ту, яка підійде вашій дитині.

Американська мрія чекає на вас!

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (5 голосів)

Поділитися: