логотип освітнього агентства Аспект

"Аспект" - навчання за кордоном
Нам довіряють своїх дітей понад 25 років!

АСПЕКТ

вул. Льва Толстого 25

Київ

Україна

Схема проїзду

Британські школи як знак якості: середня освіта в Великобританії

Великобританія - дивовижна країна. Вікові традиції, які британці бережуть як зіницю ока, поєднуються з найвищим рівнем життя й прогресивністю в усіх сферах, зокрема в освіті. Школярі з усіх країн мріють про вступ до найкращих британських шкіл, щоб отримати всі можливості для успішного майбутнього. «У чому секрет?» - запитаєте ви. А секрет простий: освіта в цій країні - це не тільки престижні сертифікати, а й неабиякі можливості самореалізації та розвитку для дитини. Британська освіта - не просто витрачені гроші, а знак якості та вірна інвестиція, яка обов'язково дасть свої плоди.

Навчання в британських школах: гідне майбутнє для ваших дітей

Перш за все, варто описати структуру системи освіти у Великій Британії. Згідно з традиціями британської освіти, які будувалися століттями, у Британії, крім звичних для нас спільних шкіл, є окремі школи для хлопчиків і для дівчаток. За віковою структурою учнів, британські школи діляться на такі категорії:

  • початкова школа - діти від 5 до 11 років;

  • середня школа - діти від 11 до 16 років;

  • подальша освіта - від 16 до 18 років;

Середні школи Британії готують учнів до отримання сертифікатів про повну загальну середню освіту - GCSE або GNVQ. Саме тому дітей найкраще віддавати в британські школи з 11 років - щоб вони могли повноцінно влитися в навчальний процес та отримати сертифікати нарівні з англійськими дітьми для подальшого навчання в Британії.

учні на кампусі британської школи-пансіонуТрадиційно, найпопулярнішими серед іноземних студентів, звичайно ж, є приватні школи Англії. Ці школи надають повний пансіон для дітей з інших країн: сім днів на тиждень діти знаходяться безпосередньо на території школи. І якщо хтось із вас подумав, що жити на шкільній території нудно й одноманітно, то це зовсім не так. Території приватних шкіл-пансіонів в Британії містять резиденції, в яких живуть діти, розкішні парки, поля для ігрових видів спорту, криті басейни, спортивні центри, арт-студії, театри та навіть приватні стайні! На вихідних же, школи часто влаштовують екскурсії, різні спортивні змагання і клуби за інтересами. Тож, проживаючи на території школи, дітям навряд чи вдасться занудьгувати. До того ж, вони завжди знаходяться під наглядом персоналу школи, що для батьків має велике значення.

Британські приватні школи розуміють, що привертають певну кількість учнів з-за кордону щороку та розробляють програми, що спрощують адаптацію іноземців в школі. Наприклад, часто в таких школах проводяться факультативні курси англійської, а персонал школи завжди готовий допомогти дітям у повсякденних питаннях. Тож дитина не буде відчувати себе чужою або знедоленою, що дуже важливо для дитячої психіки. Приватні школи-пансіони, з усіма їхніми можливостями та зручною інфраструктурою, 
коштуватимуть від 20000 фунтів стерлінгів за рік.

Однією з головних переваг, яку має навчання в британських школах, є особистісний розвиток дитини. Головне завдання, яке школи ставлять перед собою - це виростити з дитини самостійну, впевнену в собі, творчу особистість, яка може приймати серйозні усвідомлені рішення, що впливають на життя. Тому, за подальшою освітою з 16 років, діти вже знають, на яких предметах вони сфокусуються, щоб вступити в обраний університет на відповідну спеціалізацію.

учні середньої школи в АнгліїДо речі, про підготовчі програми після 16 років. Приватні школи Британії практикують дворічні програми A-Level або International Baccalaureate, сертифікати яких визнаються університетами у всьому світі. Під час таких програм, учні відбирають кілька предметів для спеціалізації на перший рік. Потім, на другий рік, вони відсіюють кілька предметів, таким чином, фокусуючись лише на тих, які передбачається вивчати в обраному ВНЗ. Відзначимо, що не тільки приватні школи готують до вступу в університети. Цим займаються й великі освітні корпорації. У центрах таких компаній можна вибрати безліч програм, зокрема GCSE, Pre-Programme, Foundation, A-Level, та International Baccalaureate, і можна підібрати ту, що найбільше підходить для подальших цілей та амбіцій дитини. Такий підхід дає можливість максимально ефективно підготуватися до переходу в систему вищої освіти та мати можливість вступу до університетів усього світу.

Ну а якщо витільки замислюєтеся про середню освіту у Великобританії для дитини, спеціально для вас є програма Boarding Experience («Досвід проживання в школі-пансіоні»). Протягом декількох тижнів, місяців, або семестрів дитина живе в обраній приватній школі-пансіоні та навчається за академічною програмою разом з усіма учнями. Це означає, що дитина може спробувати не тільки навчання в Британії, а й життя англійських студентів, та подивитися, що як проходить звичайний день у приватній школі-пансіоні. Boarding Experience - це набагато більше, ніж просто навчання за кордоном, адже діти мають можливість поринути у життя учня престижної британської приватної школи. І багатьом це відчуття так подобається, що вони приймають рішення й далі вчитися у цій країні королівських традицій, де освіта - це не просто якісне вивчення предметів, а філософія та стиль життя.

Рішення, яке змінить ваше життя.

 
Оцінка: 
Середнє: 5 (13 голосів)

Поділитися: